Który adapter HomePlug / PowerLine AC passthrough jest najbardziej st
#1

Najbardziej stabilne jak w nie zwisał po ciągłym użytku .... jakiś pomysł?   Aztech ? TP -Link lub innej marki?
Reply
#2

sAxman_Returns napisał: Najbardziej stabilne jak w nie zwisał po ciągłym użytku .... jakiś pomysł? Aztech ? TP -Link lub innej marki? Moja rada to nie używaj HomePlug , jeśli jesteś w stanie korzystać z wifi , używać wifi. Jeśli nie, zainwestować w inne środki łączności . na przykład lepiej routera lub kabla leżał . Opierając się na doświadczeniach mojego klienta z HomePlug . Twoje zdrowie!
Reply
#3

HomePlug = / = stabilność
Reply
#4

Cześć, mam plan połączenia 100Mbps w tym momencie . Teraz , ponieważ mój punkt dostępowy dla portu światłowody jest na jednym końcu domu (mój dom jest duży i wymaga budowy i wiele innych rzeczy, aby umieścić go w domu ) muszę używać adaptera Homeplug / Powerline dostać go do mojego pulpitu w moim pokoju. Obecnie używam Adaptery HomePlug AZTECH jest z modeli 200Mbps 110EP & 110EW . Obecnie na moim pulpicie , jestem tylko w stanie szczyt 40Mbps (czyli 60Mbps zmarnowane ) przyspiesza . Czy Powerline uzyskać więcej prędkości gdybym upgrade HomePlug ? Edycja: używam przewodowej sieci LAN. Graczem wie bezprzewodowy jest **** .
Reply
#5

nie ma gwarancji , zwykle może osiągnąć około 10-15 % prędkości znamionowej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)