Microsoft Excel pomaga
#1

Skopiowałem pliki Excel z biura do domu, niektóre mogą otworzyć niektóre nie. Nie pojawi się komunikat o błędzie, a program Excel, który otrzymał błąd, zamiast tego otwiera puste pole Excel.   Próbowałem na dwa sposoby, używając thumbdrive i dropboxa. Większość plików może się otworzyć, tylko kilka nie będzie. Ale może otworzyć normalnie, jeśli jestem przy użyciu laptopa biura leh.   Coś wspólnego z szyfrowaniem serwerów biurowych lub wersjami Microsoft?   Z góry dziękuję.
Reply
#2

Spróbuj otworzyć za pomocą OpenOffice lub LibreOffice.
Reply
#3

ykgoh napisał: Spróbuj otworzyć za pomocą OpenOffice lub LibreOffice. Wypróbuj to samo z otwartym biurem. Libreoffice później idź do domu spróbuj. Dzięki stary. Ale potem, jak to jest ah? Dlaczego problem przy użyciu komputera domowego?
Reply
#4

kenapa siol napisał: Wypróbuj to samo z otwartym biurem. Libreoffice później idź do domu spróbuj. Dzięki stary. Ale potem, jak to jest ah? Dlaczego problem przy użyciu komputera domowego? Jeśli użyłeś napędu USB do skopiowania, a nie odmontowałeś go prawidłowo, dane mogą być uszkodzone lub do połowy zapisane. Lub może to być po prostu zły nośnik pamięci lub uszkodzony dysk twardy. Nie wiem też, jak działa szyfrowanie w biurze. Czy ma automatycznie odszyfrować pliki? Jeśli nie, twoje pliki stają się przypadkowym bełkotem i żadne oprogramowanie nie może ich odczytać. Wiele możliwych powodów.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)