C Pakiet APK dla Dropbox
#1

Każdy plik AP dropboxa C do polecania obok QTdropbox. Proszę dzielić dzięki!
Reply
#2

Opracowałem aplikację Windows w C i mam nadzieję na integrację z Dropbox, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego pakietu APK.
Reply
#3

Idolmister1995 napisał: Opracowałem aplikację Windows w C i mam nadzieję na integrację z Dropbox, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego pakietu APK. Interfejsy API Dropbox są punktami końcowymi HTTP, jest to język programowania agnostyczny. Myślę, że masz na myśli SDK więcej niż APK, APK to pakiet aplikacji dla Androida.
Reply
#4

davidktw napisał: Interfejsy API Dropbox są punktami końcowymi HTTP, jest to język programowania agnostyczny. Myślę, że masz na myśli SDK więcej niż APK, APK to pakiet aplikacji dla Androida. Czy znasz jakieś? Bardzo zakłopotany. Dropbox nie zezwala na scalanie 2 folderów w 1 folderze. To ładny shiat.
Reply
#5

Idolmister1995 napisał: Czy znasz jakieś? Bardzo zakłopotany. Dropbox nie zezwala na scalanie 2 folderów w 1 folderze. To ładny shiat. Możesz użyć wywołania API "list_folder", aby wyświetlić wszystkie pliki i foldery w folderze źródłowym, a następnie przenieść pliki i foldery z folderu źródłowego do folderu docelowego, używając interfejsu API "przenieś". Jeśli plik istnieje już w folderze docelowym, możesz zareagować na błąd i wykonać wymianę lub uniknąć wymiany. Następnie możesz użyć "delete" API, aby usunąć folder docelowy. Zaloguj się do Dropboxa na https:
Reply
#6

Początkowo myślałem o tej linii, ale zdaję sobie sprawę, dlaczego scalanie folderów w Dropboksie nie jest dobrym pomysłem ... Nadpisze uprawnienia do niektórych folderów. Cóż, znajdziemy inne alternatywne rozwiązanie:
Reply
#7

Idolmister1995 napisał: Początkowo myślałem o tej linii, ale zdaję sobie sprawę, dlaczego scalanie folderów w Dropboksie nie jest dobrym pomysłem ... Nadpisze uprawnienia do niektórych folderów. Cóż, znajdziemy inne alternatywne rozwiązanie:
Reply
#8

Praca nad projektem wykorzystującym chmurę jako pamięć masową do testowania. To jest bardziej skomplikowane, niż myślałem davidktw napisał: Co to ma wspólnego z Dropbox? Ten problem dotyczy wszystkich folderów z listą ACL.
Reply
#9

Idolmister1995 napisał: Praca nad projektem wykorzystującym chmurę jako pamięć masową do testowania. To jest bardziej skomplikowane, niż myślałem Cóż, diabeł tkwi w szczegółach, prawda? Który laikarz często uważał to za oczywiste, tak jak to się dzieje w magiczny sposób. Inżynierowie oprogramowania są przecież magami.
Reply
#10

Trial i błąd w kółko .. Ale czuje się satki, gdy w końcu działa davidktw napisał: Cóż, diabeł tkwi w szczegółach, prawda? Który laikarz często uważał to za oczywiste, tak jak to się dzieje w magiczny sposób. Inżynierowie oprogramowania są przecież magami.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)