Pytania AMD RYZEN 2200G
#1

Cześć chłopaki,   Kupiłem MOBO (B350M - Gaming Pro), ale bios nie jest aktualizowane. Zastanawiasz się więc, czy ktoś tutaj ma jakieś rozwiązania, jak zaktualizować MOBO? Przeczytaj online, że mogę rzeczywiście wypożyczyć zestaw startowy od AMD. Czy ktoś próbował już wcześniej? Czy wyślą zestaw do SG?   Stukrotne dzięki!
Reply
#2

Co teraz masz do czynienia? Nie można uruchomić systemu lub go uruchomić?
Reply
#3

Jego mobo nie było błyskiem Albo pożyczyć żeton od kogoś innego, albo wrócić do sklepu, aby wykonać czyn. royfrosty napisał: Co teraz masz do czynienia? Nie można uruchomić systemu lub go uruchomić?
Reply
#4

Czy próbowałeś potwierdzić, że nie został zaktualizowany? W przeciwnym razie może zajść potrzeba udania się na wycieczkę do dystryktu lub miejsca, w którym go kupisz, aby uzyskać odpowiednio błyski lub wymianę.
Reply
#5

Kupiłem go od newegg. a dystrybutor potwierdził, że nie jest zaktualizowany do najnowszego bios. i mówią, że nie aktualizują biografii mobo, bo po prostu głównie odsprzedają. Czy SLS robi aktualizacje? i w przybliżeniu ile kosztuje?
Reply
#6

rippedmoss1992 napisał: Kupiłem go od newegg. a dystrybutor potwierdził, że nie jest zaktualizowany do najnowszego bios. i mówią, że nie aktualizują biografii mobo, bo po prostu głównie odsprzedają. Czy SLS robi aktualizacje? i w przybliżeniu ile kosztuje? Nie jestem pewien co do cen, ale opłaty za usługi zazwyczaj na 20-30 dolarów, które przypuszczałem. Jeśli się nie spieszysz, złóż wniosek o pożyczkę od AMD, aby zaktualizować BIOS. Możesz też zapytać, czy ktoś nie chce ci pożyczyć swojego pierwszego gen Ryzena, aby go zaktualizować, czy nie Wysyłane z OnePlus ONEPLUS A3003 przy użyciu GAGT
Reply
#7

rippedmoss1992 napisał: Kupiłem go od newegg. a dystrybutor potwierdził, że nie jest zaktualizowany do najnowszego bios. i mówią, że nie aktualizują biografii mobo, bo po prostu głównie odsprzedają. Czy SLS robi aktualizacje? i w przybliżeniu ile kosztuje? Prawdopodobnie jednak musisz skontaktować się z amerykańską firmą AMD, aby otrzymać kredyt.
Reply
#8

rippedmoss1992 napisał: Kupiłem go od newegg. a dystrybutor potwierdził, że nie jest zaktualizowany do najnowszego bios. i mówią, że nie aktualizują biografii mobo, bo po prostu głównie odsprzedają. Czy SLS robi aktualizacje? i w przybliżeniu ile kosztuje? Kupiłem ten sam pro b350m od amazonka, poinformowałem ich, żebym dał mi najnowszą partię. Odbierz go z biuletynem z grudnia i uruchom go. Błyskawicłem do najnowszego biosu
Reply
#9

Cześć, poszukaj porady sifu. Jak radzisz sobie z Win10. Jeśli dokonasz aktualizacji ze starego komputera. Ponieważ moją obecną jednostką jest wersja detaliczna Win7, darmowa aktualizacja do Win 10. Nie wiem więc, jak wygrać stare klawisze wygrać 7 Czy ty 1) kup nowy OEM win10 .. Lub 2) świeża instalacja z zestawu do tworzenia wygranych mediów. I użyj klucza win7 bezpośrednio Lub 3) zadzwoń do Microsoftu i spróbuj szczęścia Lub 4) użyj starego dysku twardego z tym samym systemem operacyjnym. I ponownie zarejestruj kierowcę itp. Muszę zaoszczędzić trochę pieniędzy, odkąd moja stara platforma już nie żyje ... Dzięki Krowa Wysłane z Xiaomi REDMI 3S za pomocą GAGT
Reply
#10

Zrobiłem opcję 4, działało dobrze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)