[Porada potrzebna] Pytanie Newbie dotyczące okablowania LAN od routera w salonie do s
#1

Cześć HWZ, trochę wstępu tutaj ... Mieszkam w 3 pokojowym mieszkaniu i mam długi, ale wąski salon, trochę mały. Obecnie używam krótkiego kabla dostarczonego przez dostawcę usług internetowych do bezpośredniego połączenia z routera ASUS na komputer. Mój komputer PC znajduje się zaraz obok mojego routera / modemu w salonie. Zastanawiam się nad przeniesieniem go do mojej sypialni, więc mogę cieszyć się klimatyzacją, kiedy robi się naprawdę ciepło (czasami jest naprawdę źle, duszno i wszystko). Więc jestem tutaj, aby mieć nadzieję, że otrzymam porady od ekspertów tutaj. Jak powinienem zmierzyć długość zakupu kabla LAN? Czy są ludzie, którzy świadczą usługi, które pomogą Ci ładnie poprowadzić okablowanie do swojego pokoju? Jeśli tak, to z grubsza ile?   1) Jakiekolwiek wady okablowania do twojego pokoju? (Wiem, że większość ludzi otrzymywałaby bezprzewodową kartę na PC)   2) Gdybym miał zdobyć kartę bezprzewodową, aby uchronić się przed tymi wszystkimi problemami, czy byłby stabilny w grach online? Byłoby bardzo frustrujące dla mnie, jako gracza, mieć połączenie podrzędne, które często opóźnia się / rozłącza.
Reply
#2

Dostarczam okablowanie za 200 dolarów za punkt. 1) cos nie ma wad, jeśli wybierzesz dobre kable. Np .: kabel Cat 6 do późniejszej korekty 2) nie zaleca się używania wifi do gry. To jest moja opinia..
Reply
#3

1. Najbardziej zalecaną metodą jest okablowanie. Jedyną wadą jest to, jak zamierzasz uruchomić kabel. Użyj łańcucha nylong, aby uruchomić 1. i uzyskać wymaganą długość. (nie pls dodaj kilka metrów na zasiłek.) Dostałem swoje za darmo przez technika Singtel, kiedy przyszedł, aby ustawić skrzynkę miotv jakieś 3yrs z powrotem. Ha ha............... 2. Bezprzewodowa jest następną opcją bext, która jest podłączona zbyt kłopotliwie. Jednak musisz obniżyć swoje oczekiwania, ponieważ istnieją pewne wady związane z korzystaniem z sieci bezprzewodowej, takie jak duże wahania, intermitten rozłączenie i martwe pole, martwe miejsce ....... itp. Musisz sam to wypróbować. Żadnego przedsięwzięcia bez zysku.
Reply
#4

huggingfire3 napisał: Cześć HWZ, trochę wstępu tutaj ... Mieszkam w 3 pokojowym mieszkaniu i mam długi, ale wąski salon, trochę mały. Obecnie używam krótkiego kabla dostarczonego przez dostawcę usług internetowych do bezpośredniego połączenia z routera ASUS na komputer. Mój komputer znajduje się tuż obok mojego routera
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)