przeglądarki nie działa
#1

Niedawno miałem wirusa na moim komputerze (Windows 7 64bit Dell Precision T3400 ) Pozbyłem się go , ale teraz , gdy próbuję otworzyć stronę internetową Firefox i IE po prostu szybko migać symbol ładowania , ale powrót do pustego ekranu mój internet działa na innych programy takie jak gry internetowe i mogę pingować Google. Próbowałem ponownej instalacji sterownika WiFi i Firefoksa , ale nic nie działa.
Reply
#2

Najprawdopodobniej do czyszczenia systemu z wirusem usunięty / zmieniony plik lub ustawienie Windows wymaga do pracy w sieci . Spróbuj odświeżyć konfigurację za pomocą aplikacji Microsoft SFC.
Reply
#3

Brzmi jak możliwej emisji DNS. Otwórz wiersz polecenia i wpisz polecenie ipconfig / flushdns Jeśli to nie pomoże, w wierszu polecenia wpisz poniżej następnie ponownie uruchom komputer . netsh winsock reset catalog Jeśli nadal nie mają szczęścia prosimy zamieścić swoje ustawienia DNS , używasz ręcznego ustawienia DNS lub są automatycznie przypisywane ? Sprawdź ustawienia przeglądarki, aby upewnić się , że nie jest skonfigurowany do korzystania z serwera proxy. ( Wirus mógł zmienić tego , aby można korzystać z serwera proxy ) Również otworzyć przeglądarkę internetową i wpisać poniżej w pasku adresu i naciśnij Enter. Czy można dostać się do Google? 216.58.210.68
Reply
#4

Joe Porter powiedział: Brzmi ewentualnego wystawienia DNS. Otwórz wiersz polecenia i wpisz polecenie ipconfig / flushdns Jeśli to nie pomoże, w wierszu polecenia wpisz poniżej następnie ponownie uruchom komputer . netsh winsock reset catalog Jeśli nadal nie mają szczęścia prosimy zamieścić swoje ustawienia DNS , używasz ręcznego ustawienia DNS lub są automatycznie przypisywane ? Sprawdź ustawienia przeglądarki, aby upewnić się , że nie jest skonfigurowany do korzystania z serwera proxy. ( Wirus mógł zmienić tego , aby można korzystać z serwera proxy ) Również otworzyć przeglądarkę internetową i wpisać poniżej w pasku adresu i naciśnij Enter. Czy można dostać się do Google? 216.58.210.68 Dziękuję netsh winsock reset catalog pracował wielki !!!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)