Corbell dystrybuuje teraz notebooki Gigabyte / Aorus Gaming Notebooks od 9 sierpnia 2
#1

Notebook Gigabyte / Aorus w Singapurze został ponownie uruchomiony przez firmę Corbell Technology Pte Ltd w dniu 9 sierpnia 2018 roku   W związku z 53. urodzinami Singapuru i Corbellem, który został autoryzowanym dystrybutorem notebooków Gigabyte / Aorus, z przyjemnością przyłączamy się do Challenger Singapore, aby wznowić działalność i przygotowaliśmy kilka promocji, aby uczcić tę radosną okazję.   Dostępne w następujących lokalizacjach; > Challenger Bugis Flagship Store > Challenger JEM > Hachi.tech (https://bit.ly/2OpY9lK)   Promocja do wyczerpania zapasów! Złap je, zanim się skończą! 😎   Więcej szczegółów tutaj: https://www.gigabyte.com/sg/Laptop     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Czy dla laptopów naprawiasz je lub przesyłasz do zamorskich w celu naprawy?
Reply
#3

lifeishard napisał: Czy dla laptopów naprawiasz je lub przesyłasz do zamorskich w celu naprawy? Mamy centrum serwisowe w Singapurze. Bez obaw. https://www.opusit.com.sg/service_centre_operation
Reply
#4

Blk 2 Kaki Bukit Ave 1 # 05-02 Singapur 417938 [email protected] Hotline: + 65-66229262 Godziny pracy: 9: 00-18: 00; Poniedziałek - piątek (nieczynne w święta) --------------------------- Boskie położenie i godziny pracy. Jeśli masz problem z laptopem, najprawdopodobniej musisz wziąć urlop, aby go naprawić
Reply
#5

Cóż, tutaj jesteś.
Reply
#6

batniss napisał: Blk 2 Kaki Bukit Ave 1 # 05-02 Singapur 417938 [email protected] Hotline: + 65-66229262 Godziny pracy: 9: 00-18: 00; Poniedziałek - piątek (nieczynne w święta) --------------------------- Boskie położenie i godziny pracy. Jeśli masz problem z laptopem, najprawdopodobniej musisz wziąć urlop, aby go naprawić Dlatego zdecydowałem się nie kupować gigabajtowego laptopa, lokalizacja nadal jest dobra, ale czas oznacza, że trzeba wziąć urlop ... sianz Wysyłane z Samsunga SM-G955F za pomocą GAGT
Reply
#7

KWSW napisał: Dlatego zdecydowałem się nie kupować gigabajtowego laptopa, lokalizacja nadal jest dobra, ale czas oznacza, że trzeba wziąć urlop ... sianz Wysyłane z Samsunga SM-G955F za pomocą GAGT Każdy chce jakości życia i pracy 5 dni w tygodniu. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć ludzi, którzy chcą pracować w weekendy. Dlatego ważne jest kupowanie niezawodnej marki.
Reply
#8

Wreszcie lokalny dystrybutor laptopów gigabajtowych! W przeszłości zawsze chciałem kupić model gigabajta. Wszystkiego najlepszego!
Reply
#9

@Corbell napisał: Każdy chce jakości życia i pracy 5 dni w tygodniu. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć ludzi, którzy chcą pracować w weekendy. Dlatego ważne jest kupowanie niezawodnej marki. Nie mogę się z tobą nie zgadzać z 5-dniowym tygodniem pracy. Może zaczniesz później, więc możesz spieszyć się po pracy, jak 10: 00-19: 00 czy coś w tym stylu? Kolejną sugestią jest możliwość dostosowania w centrum usług, takie jak dodanie dodatkowych ssd, a może nawet powtórne wykorzystanie płynnego metalu? Te 2 były kluczowe dla mnie, dlaczego w końcu pominąłem aero. Wysyłane z Samsunga SM-G955F za pomocą GAGT
Reply
#10

KWSW napisał: Nie mogę się z tobą nie zgadzać z 5-dniowym tygodniem pracy. Może zaczniesz później, więc możesz spieszyć się po pracy, jak 10: 00-19: 00 czy coś w tym stylu? Kolejną sugestią jest możliwość dostosowania w centrum usług, takie jak dodanie dodatkowych ssd, a może nawet powtórne wykorzystanie płynnego metalu? Te 2 były kluczowe dla mnie, dlaczego w końcu pominąłem aero. Wysyłane z Samsunga SM-G955F za pomocą GAGT Zgadzam się z późniejszym pomysłem na rozpoczęcie pracy lub z przesunięciem pracy. Powinno tam być centrum serwisowe. Nie jesteś dla nikogo dobry, jeśli jesteś zamknięty, kiedy idę tam po pracy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)