Aktualizacja prędkości światłowodu Singtel
#1

Cześć, właśnie zadając niedawno dowiedziałem się, że mój próg zwalnia z 200mbps do 400> 500mbps Bo nie mogę znaleźć podobnego problemu jak ja, więc proszę o wpis tutaj. Jakikolwiek powód, dla którego mam taką prędkość.   Przepraszam za mój słaby angielski . Podaj link Jeśli znalazłeś podobny problem.
Reply
#2

To dobrze, prawda?
Reply
#3

Dlaczego myślisz, że to problem? A którego używasz? Jak otrzymałeś e-mail lub jakikolwiek sposób poinformowania Cię przez ISP?
Reply
#4

Singtel wybiórczo przekazuje swoim klientom, którzy byli z nimi, darmową aktualizację prędkości do 500 Mb / s. Dostałem wczoraj mailer.
Reply
#5

Nie otrzymałem żadnego listu ani e-maili. Problemem jest to, że się boję w przyszłym miesiącu rachunek się zmieni.
Reply
#6

Nie sądzę, że Singtel obciąży cię dodatkową opłatą, jeśli nie zarejestrujesz się do tego. Powinien oferować ci jako darmowy upgrade.
Reply
#7

jamboree napisał: Nie sądzę, że Singtel obciąży cię dodatkową opłatą, jeśli nie zarejestrujesz się do tego. Powinien oferować ci jako darmowy upgrade. tak to prawda. nie trzeba się obawiać dodatkowej opłaty. po upływie okresu umownego, jeśli nie zostanie wycofany, nadal zostanie obniżony do pierwotnego planu, a subskrypcja pozostanie taka sama.
Reply
#8

bezpłatna zwłoka dla klienta, jak to jest problem? lol. standardowa praktyka od singtel lei. 200/300 do 500, 500 do 1 gb / s. po prostu upewnij się, że twój sprzęt n router może obsługiwać prędkości, i nie kpkb później, kiedy nie może. lol
Reply
#9

Więc płacę 10dollar mniejszą za 500mbps Miesiąc rachunki 29 dolarów + telefonii stacjonarnej. Podobnie jak dobry powód, myślę, aby uaktualnić w przyszłym roku.
Reply
#10

Airboost napisał: Więc płacę 10dollar mniejszą za 500mbps Miesiąc rachunki 29 dolarów + telefonii stacjonarnej. Podobnie jak dobry powód, myślę, aby uaktualnić w przyszłym roku. więc ile dokładnie płacisz? i dlaczego masz również telefon stacjonarny? nie używasz telefonu cyfrowego?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)