Propozycje VPN
#1

Chcę zainstalować VPN na moim laptopie z systemem Windows 10 do użytku domowego, ale także, aby móc używać go w miejscach publicznych.   Czy ktoś może polecić, który z nich pobrać? Nie mam nic przeciwko płaceniu za dobre. Dzięki.
Reply
#2

Shahmatt napisał: Chcę zainstalować VPN na moim laptopie z systemem Windows 10 do użytku domowego, ale także, aby móc używać go w miejscach publicznych. Czy ktoś może polecić, który z nich pobrać? Nie mam nic przeciwko płaceniu za dobre. Dzięki. Jeśli chcesz, aby sieć VPN szyfrowała niezabezpieczone publiczne WiFi, wystarczy uruchomić serwer VPN na własnym routerze lub komputerze w domu i połączyć się z nim.
Reply
#3

Shahmatt napisał: Chcę zainstalować VPN na moim laptopie z systemem Windows 10 do użytku domowego, ale także, aby móc używać go w miejscach publicznych. Czy ktoś może polecić, który z nich pobrać? Nie mam nic przeciwko płaceniu za dobre. Dzięki. Możesz przejść do wątku VPN, aby tam zapytać i uzyskać lepsze porady. https://forums.hardwarezone.com.sg/i...07778-171.html Opublikowany przy użyciu Huawei P20. Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#4

Używam niedźwiedzia tunelowego. prędkości są świetne. kosztuje blisko 70 USD za rok. bez niego nigdy nie przechodzę do trybu online. możesz go używać na wszystkich swoich urządzeniach. nie pamiętam poprawnie, ile urządzeń, ale mam go na moim komputerze i 2 telefonach. po prostu go otwórz i wybierz kraj, a po połączeniu się zabezpieczysz. mają wersję próbną za darmo, aby wypróbować. sprawdź to, nie pożałujesz.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)