Dysk twardy (D :) Brak
#1

Witam wszystkich,   Kupiłem laptopa 2 lata temu. Miałem pewne problemy w zakresie spójnych niebieskich ekranów i wszystkich. Jednak zatrzymało się na chwilę, kiedy stworzyłem więcej przestrzeni dla obu moich dysków twardych (CSmile i (DSmile. Podejrzewałem, że dysk twardy jest luźny lub coś takiego (mój przyjaciel powiedział coś wzdłuż tej linii)   Dzisiaj chciałem przenieść zdjęcia na dysk twardy (DSmile i zawiesza się w połowie. Pojawił się niebieski ekran i jeśli dobrze pamiętam, był to „Nieoczekiwany wyjątek sklepu”. Po ponownym uruchomieniu ładowanie trwało dłużej niż zwykle. Poproszono mnie o wyskakujące okienko z informacją o błędzie stronicowania. Chciałem kontynuować przesyłanie zdjęć, a teraz nie mogę znaleźć dysku twardego, a także brakuje moich aplikacji na dysku twardym.   Nie jestem zbyt dobry z terminami komputerowymi i naprawdę mam nadzieję, że któryś z was udzieli jakiejś pomocy. Naprawdę potrzebuję, żeby mój laptop działał wkrótce, ponieważ moja szkoła zacznie się wkrótce.
Reply
#2

Brzmi to jak mechaniczna awaria dysku twardego. A jeśli to zostanie potwierdzone, kup nowy napęd, aby go wymienić. Poproś któregoś z doświadczonych znajomych z działu IT o pomoc. Niech wyjaśnią ci rzeczy w najprostszy sposób, żebyś zrozumiał, co się dzieje.
Reply
#3

Dzięki Odessa. Mój przyjaciel powiedział mi, że ten dysk twardy może zawieść. Czy powinienem wymienić mój główny dysk twardy na większą pamięć (obecnie 126 gb) lub po prostu wymienić uszkodzony dysk twardy?
Reply
#4

Jeśli masz gotówkę, wymień 128 GB na większą pojemność. Powiedz 500 GB. Tym razem wybierz dysk SSD, jeśli jeszcze go nie używasz. Dyski SSD są szybsze niż tradycyjne dyski spinningowe. Nie klonuj zawartości z dysku 128 GB na nowy dysk SSD. Przeprowadź czystą instalację systemu operacyjnego i aplikacji. Dobrymi markami mogą być Samsung lub Crucial. Gdzie jest zamontowany napęd dodatkowy? Możesz kupić zewnętrzny dysk USB i zachować tam kopię zapasową swoich plików. Wybierz spośród Western Digital My Passport lub Seagate Backup Plus. Pekekia napisał: Dzięki Odessa. Mój przyjaciel powiedział mi, że ten dysk twardy może zawieść. Czy powinienem wymienić mój główny dysk twardy na większą pamięć (obecnie 126 gb) lub po prostu wymienić uszkodzony dysk twardy?
Reply
#5

Zamień dysk twardy o pojemności 1 TB na dysk SSD o pojemności 1 TB za 99 USD
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)