Oprogramowanie układowe routera Openwrt
#1

Czy ktoś korzysta z OpenWRT 18.06.1 na swoim routerze?   Prosimy podzielić się marką i modelem routera oraz doświadczeniami.   Korzystam z Openwrt 18.06.1 na moim routerze Mi 3G. Kocham to.   Nigdy nie wróci do zapasowego oprogramowania na żadnym routerze.
Reply
#2

Używałem go dawno temu na moim WRT54G. O wiele lepszy niż standardowy Linksys. .
Reply
#3

Lepszy jak w więcej funkcji i bardziej niezawodny?
Reply
#4

W przypadku nowszych modeli ich wydajność bezprzewodowa może nie być tak dobra, jak w magazynie. Solenie ziemi za pomocą aplikacji Fora HardwareZone
Reply
#5

hawthorne napisał: Używałem go dawno temu na moim WRT54G. O wiele lepszy niż standardowy Linksys. . Ostatnio używałem Tomato FW z dwoma routerami WRT54G i Starhub Cable online (całkiem sporo lat, w 2011 roku przełączyłem się na Singtel Fibre). Ale z moim Linksys WRT1900AC, którego używam od 2014 roku, cieszę się z zapasów FW, mimo że obsługuje OpenWRT, ponieważ Stock jest wystarczająco dobry. Wysłane za pomocą Huawei P20. Aplikacja HardwareZone Forums
Reply
#6

Ah-Pin-Kor napisał: W przypadku nowszych modeli ich wydajność bezprzewodowa może nie być tak dobra, jak w magazynie. Solenie ziemi za pomocą aplikacji Fora HardwareZone Zgodzić się. Jest to przypadek indywidualny. Widzę jednak, że Openwrt znacznie się poprawił na przestrzeni lat. Obsługiwanych jest więcej modeli i mniej wadliwego oprogramowania układowego. Obsługuje nawet oprogramowanie i sprzętowe odciążanie przepływu w moim routerze Mi Router 3G, co oznacza, że możliwe są pełne prędkości 1 Gb / s (w sieci Ethernet). Tyle że w mojej okolicy osiąga tylko około 800+ Mbps. Który jest porównywalny z zapasowym oprogramowaniem. Poza tym nie lubię tylnych drzwi.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)