Router i AP
#1

Więc obecnie mój singtel AC Plus router i asus ac88u (tryb Ap) są w salonie. Brak problemów z wydajnością przewodową, ponieważ mam punkty danych we wszystkich pokojach. Ale wifi jest niepewne w moim pokoju, który jest najbardziej oddalony od salonu.   Myślałem o przeniesieniu ac88u do środkowego pokoju i mam nadzieję, że wifi jest lepsze w moim pokoju, ponieważ jest bliżej.   Teraz, jeśli dobrze rozumiem, ponieważ ac88u jest w trybie AP, emituje własne sygnały Wi-Fi, ale AC Plus również emituje sygnały, prawda? Wierzę, że nie jest tak, że gdy raz ustawię ac88u jako AP, to AC Plus przestaje transmitować sygnały wifi.   Mój AC Plus używa jednego zestawu SSID, np. Singtel i singtel5g oraz własnego hasła. AC88u inny zestaw np. Asus & asus 5g i własne hasło. Zakładając, że wszystkie moje założenia są do tej pory prawidłowe, jeśli ustawię zarówno AC Plus, jak i AC88u na używanie tego samego zestawu SSID, np. Derrick i derrick5g i tego samego hasła, oznacza to, czy jestem w salonie czy w mojej sypialni, powinienem mieć jak najszersze Wi-Fi pokrycie?   Zasadniczo chcę po prostu jak najszerszego zasięgu Wi-Fi, używając AC Plus jako głównego routera i ac88u jako AP, a moje pytanie, czy oba potrzebują tego samego zestawu SSID, jest takie, że chcę, aby był płynny, a nie w salonie, musi połączyć się z SSID nazwa singtel & in bedroom musi połączyć się z SDID asus. Zakładam, że jeśli ustawisz oba zestawy SSID na wiertło, to będzie płynne? TIA!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)