Singtel Aztech DSL7000GRV Router Konfiguracja urządzenia USB
#1

Próbuję użyć portu USB w routerze Singtel Aztech DSL7000GRV Włóż dysk USB, a lampka USB na routerze zaświeciła się. Widzi dysk USB montowany w urządzeniu Super Admin USB Ale do napędu USB nie przypisano adresu IP Włącz Samba Server i Input jak poniżej Netbios: AZTECH Grupa robocza: GRUPA ROBOCZA   Ale nie można znaleźć dysku USB w sieci Win 7   Czy jacyś bracia, którzy to zrobili, mogą z powodzeniem dzielić kroki?
Reply
#2

gm1231s napisał: Próbuję użyć portu USB w routerze Singtel Aztech DSL7000GRV Włóż dysk USB, a lampka USB na routerze zaświeciła się. Widzi dysk USB montowany w urządzeniu Super Admin USB Ale do napędu USB nie przypisano adresu IP Włącz Samba Server i Input jak poniżej Netbios: AZTECH Grupa robocza: GRUPA ROBOCZA Ale nie można znaleźć dysku USB w sieci Win 7 Czy jacyś bracia, którzy to zrobili, mogą z powodzeniem dzielić kroki? uzyskaj do niego dostęp za pomocą: otwórz komputer. Wpisz pasek adresu: \\ 192.168.1.254 \ i powinieneś mieć dostęp.
Reply
#3

Działa Smile Dzięki
Reply
#4

guyz92 napisał: uzyskaj do niego dostęp za pomocą: otwórz komputer. Wpisz pasek adresu: \\ 192.168.1.254 \ i powinieneś mieć dostęp. Próbowałem uzyskać dostęp do tego i pojawia się monit o podanie nazwy użytkownika / hasła sieciowego. Czy masz pojęcie, którą nazwę użytkownika / hasło powinienem wprowadzić?
Reply
#5

czy zdołasz uzyskać dostęp do pamięci USB z twojego komputera> sieci? nie mogę tego rozgryźć. mogę uzyskać dostęp do http://192.168.1.254/, ale nie mogłem znaleźć mojej pamięci USB w mojej sieci.
Reply
#6

wpisz \\ 192.168.1.254 \ z Eksploratora plików systemu Windows. ale prędkość wynosi tylko 5 MB / s. powolny.
Reply
#7

Cześć, zastanawiam się, czy komuś udało się podłączyć drukarkę USB do tego routera DSL7000GRV? Jeśli tak, jakieś wskazówki, którymi możesz się podzielić? Włączyłem serwer wydruku na stronie administratora ... ale nadal nie mam szczęścia .. router nie wykrywa drukarki (tzn. Wskaźnik USB nie świeci) Działa z dyskiem twardym USB, ale nie z drukarką USB. Mogę czytać i zapisywać na dysku twardym USB. Twoja pomoc będzie mile widziana. Z góry dziękuję!
Reply
#8

Cześć Ksteosin, widzę mój dysk twardy USB pod superadministratorem, ale nie mogę go zobaczyć pod oknami .. Jak sprawiłeś, że twój działał? Jakieś dodatkowe kroki, które podjąłeś, po prostu podłączając dysk twardy? Dzięki! ksteosin napisał: Cześć, zastanawiam się, czy komuś udało się podłączyć drukarkę USB do tego routera DSL7000GRV? Jeśli tak, jakieś wskazówki, którymi możesz się podzielić? Włączyłem serwer wydruku na stronie administratora ... ale nadal nie mam szczęścia .. router nie wykrywa drukarki (tzn. Wskaźnik USB nie świeci) Działa z dyskiem twardym USB, ale nie z drukarką USB. Mogę czytać i zapisywać na dysku twardym USB. Twoja pomoc będzie mile widziana. Z góry dziękuję!
Reply
#9

otwórz komputer. Wpisz pasek adresu: \\ 192.168.1.254 \
Reply
#10

ksteosin napisał: Cześć, zastanawiam się, czy komuś udało się podłączyć drukarkę USB do tego routera DSL7000GRV? Jeśli tak, jakieś wskazówki, którymi możesz się podzielić? Włączyłem serwer wydruku na stronie administratora ... ale nadal nie mam szczęścia .. router nie wykrywa drukarki (tzn. Wskaźnik USB nie świeci) Działa z dyskiem twardym USB, ale nie z drukarką USB. Mogę czytać i zapisywać na dysku twardym USB. Twoja pomoc będzie mile widziana. Z góry dziękuję! Obsługa ST powiedziała mi, że port USB w ogóle się nie przydaje.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)