Nowy budżet na komputery PC 1,5 tys
#1

cześć   Chce zbudować nowy komputer.   Wykorzystanie: przeglądanie stron internetowych, oglądanie wideo, edycja raz w roku, gry takie jak PUBG, NBA2K18, DOTA2   ponownie użyje monitora, klawiatury, myszy, 2,5-calowego dysku SSD 500 GB i 3 wewnętrznych dysków HDD   Budżet wynosi 1,5 tys. Włącznie z systemem operacyjnym.   Jaka jest dobra specyfikacja dla mojej sytuacji?
Reply
#2

hiimajerk napisał: cześć Chce zbudować nowy komputer. Wykorzystanie: przeglądanie stron internetowych, oglądanie wideo, edycja raz w roku, gry takie jak PUBG, NBA2K18, DOTA2 ponownie użyje monitora, klawiatury, myszy, 2,5-calowego dysku SSD 500 GB i 3 wewnętrznych dysków HDD Budżet wynosi 1,5 tys. Włącznie z systemem operacyjnym. Jaka jest dobra specyfikacja dla mojej sytuacji? I5-8400 8 lub 16 GB pamięci RAM GTX 1060 3 GB lub 6 GB Dysk SSD 240-256 gb Dysk twardy 1 TB Zasilacz 500 W. Win10
Reply
#3

możesz spojrzeć na wstrząs wtórny lub Dreamcore, jeśli chcesz, aby był bezproblemowy. ceny są teraz konkurencyjne.
Reply
#4

tmfwy napisał: I5-8400 8 lub 16 GB pamięci RAM GTX 1060 3 GB lub 6 GB Dysk SSD 240-256 gb Dysk twardy 1 TB Zasilacz 500 W. Win10 Erm ok. Powiedziałem, że ponownie wykorzystuję niektóre części, ale na pewno uwzględnię twoją sugestię. Junken napisał: możesz spojrzeć na wstrząs wtórny lub Dreamcore, jeśli chcesz, aby był bezproblemowy. ceny są teraz konkurencyjne. Gdybym niczego nie używał, zdecydowanie wybrałbym tę opcję. Jednak ponieważ niektóre części są ponownie używane i nie mogę tak naprawdę podać specyfikacji niższej niż to, co oferują, miałem nadzieję uzyskać jakiś wkład.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)