router Wi-Fi lub Wi-Fi lub przedłużacz Wi-Fi?
#1

Moja stara dekada AirPort ma problemy z połączeniem bezprzewodowym z moim Smart TV i August Connect. Sygnały Wi-Fi moich sąsiadów zagłuszają moją sieć bezprzewodową. Rozważam zmianę.   Czy powinienem wybrać porządny router bezprzewodowy? Nie jestem pewien, co zdobyć. Kupowałem AirPorts.   A może kupisz 2-pakowy system siatki WiFi TP Link Deco M5?   Lub najtańsza opcja, jakiś wzmacniacz Wi-Fi?   Comex jest tuż za rogiem.
Reply
#2

Jeśli masz punkty danych w domu, weź router + punkt dostępu Jeśli nie ma punktów danych, siatka z 2 lub 3 paczkami powinna wystarczyć, zakładając, że nie potrzebujesz wyjątkowo dużej prędkości Wi-Fi.
Reply
#3

alphau napisał: Moja stara dekada AirPort ma problemy z połączeniem bezprzewodowym z moim Smart TV i August Connect. Sygnały Wi-Fi moich sąsiadów zagłuszają moją sieć bezprzewodową. Rozważam zmianę. Czy powinienem wybrać porządny router bezprzewodowy? Nie jestem pewien, co zdobyć. Kupowałem AirPorts. A może kupisz 2-pakowy system siatki WiFi TP Link Deco M5? Lub najtańsza opcja, jakiś wzmacniacz Wi-Fi? Comex jest tuż za rogiem. zmień kanał wifi na airpot.
Reply
#4

xonix napisał: Jeśli masz punkty danych w domu, weź router + punkt dostępu Jeśli nie ma punktów danych, siatka z 2 lub 3 paczkami powinna wystarczyć, zakładając, że nie potrzebujesz wyjątkowo dużej prędkości Wi-Fi. Tak, nie potrzebuję dużej prędkości Wi-Fi. gregory_choo napisał: zmień kanał wifi na airpot. Wypróbowany. Ale nie da się.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)