Każdy właściciel Zotac 2080 Amp Extreme Core?
#1

Podczas grania mam około 80-82 ° C przy 100% obciążenia, 78-79 ° C w chłodniejsze dni. Nie jestem pewien, czy to pogoda w Singapurze jest tak gorąca, czy tylko gorąca karta, Przepływ powietrza w moim przypadku wydaje się w porządku. Wloty: 2x 140 mm 1600 obr./min. Wydech: 1140 mm 1200 obr./min + 2 AIO 120 mm w Evolv X. Ci, którzy są właścicielami Zotac 2080 Amp Extreme Core, jakie temperatury otrzymujesz?
Reply
#2

Spróbuj dostosować fancurve, aby był bardziej agresywny dzięki narzędziu Zotac Firestorm.
Reply
#3

Użyj dopalacza msi, aby ustawić prędkość wentylatora. Pomoże to obniżyć temperaturę po zwiększeniu prędkości wentylatora.
Reply
#4

Brzmi nieźle. Możesz spróbować zwiększyć maksimum fanów, jeśli wolisz lepsze temperatury, ale nie przeszkadza ci dźwięk.
Reply
#5

SG temperatura otoczenia jest znacznie wyższa niż w recenzjach YouTube. Niezależnie od tego, jak dobry jest Twój przepływ powietrza, gorące powietrze jest nadal gorącym powietrzem.
Reply
#6

Większość procesorów graficznych o wysokim TDP działa bardzo gorąco. W zależności od przepływu powietrza w obudowie może to spowodować większe nagrzewanie. Powinieneś dostosować krzywą wentylatora, jak niektórzy wskazywali. W moim przypadku musiałem wymienić radiator podstawowy na moim GTX 1080Ti z chłodnicą Arctic Accelero Xtreme IV, aby ujarzmić upał.
Reply
#7

Te temperatury, które otrzymuję, są już z niestandardową krzywą wentylatora, która jest bardziej stroma. Myślę, że w końcu to tylko gorąca karta. Nawet przy wyłączonym panelu bocznym uzyskuję tylko około 1-3C poprawy, więc wątpię, że to przepływ powietrza w moim przypadku. Zastanawiasz się, czy przebudowanie to pomoże?
Reply
#8

aeronium napisał: Podczas grania mam około 80-82 ° C przy 100% obciążenia, 78-79 ° C w chłodniejsze dni. Nie jestem pewien, czy to pogoda w Singapurze jest tak gorąca, czy tylko gorąca karta, Przepływ powietrza w moim przypadku wydaje się w porządku. Wloty: 2x 140 mm 1600 obr./min. Wydech: 1140 mm 1200 obr./min + 2 AIO 120 mm w Evolv X. Ci, którzy są właścicielami Zotac 2080 Amp Extreme Core, jakie temperatury otrzymujesz? Twój wentylator wydechowy 1200 obr / min jest zbyt wolny i nie mogę wydmuchać gorącego powietrza ..... używam starej obudowy Evolv, ale mod (większość osób skarży się na wentylację tej obudowy) moja prędkość wentylatora wyciągowego wynosi około 1500 obr / min - 1800 obr / min, gdy gry i GPU utrzymują 60 ++ ish normalne surfowanie to około 1400 rpm Używam wentylatora Noctua https://www.amazon.com/Noctua-Bearin.../dp/B00KFCRF1A do tej pory jest to najlepszy wentylator wyciągowy, jaki kiedykolwiek miałem, a także najlepszy dla aio wypróbowałem inną markę od korsarza do coolermastera, jak dotąd nikt nie pokona tej noctui PS --- za pomocą ręcznego wentylatora krzywej MSI Bios, więc z grubsza domyślam się prędkości
Reply
#9

Mój rog strix rtx2080ti w oc jest abt 70oc przy 100% obciążeniu zawsze. Niesamowita karta
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)