Najlepsza wartość GPU teraz
#1

Moje GPU w końcu już umiera, nie mogę połączyć się z DP i uzyskać artefakty na HDMI. Ceny GPU są tak szalone, ale jeśli trzeba uzyskać 1, która 1 najlepsza wartość, aby uzyskać ah. gram tylko w csgo. Zastanawiasz się nad GTX 1050ti z Qoo10 50 po 300. Czy poleciłeś jakieś używane produkty / sprzedawców? Aktualizacja: Sprawdziłem 1030 i wydaje się, że tylko MSI ma DP na 144 Hz. Mój monitor ma tylko HDMI i DP Prawdopodobnie znajdzie najtańszą 1050 lub 1050ti w SLS. Żeby upewnić się, że to nie był wirus, i tak i tak należało go sformatować, czy system Windows został ponownie zainstalowany i poniżej błędu jest to, co napotykam. Używałem DDU i wielokrotnie instalowałem sterowniki, ten sam problem ... Nie używam iGPU, ponieważ mój port mobo i obudowa są nieco źle ustawione, nie mogę podłączyć kabla HDMI. Oznacza to, że wciąż jestem podłączony do portu GPU. wypróbowałem rozwiązania Google dla kodu 43, ale nic nie działa, może przyniosę do sklepu GS (jeśli nadal jest dostępny) i przetestuję, aby upewnić się, że 100% nie jest GPU Ba. - Kod 43 Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Podstawowy sterownik ekranu Microsoft Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#2

Myślę, że nawet GT 1030 może łatwo zarządzać CS: Go.
Reply
#3

GTX 1030, jeśli nowy GTX 750, jeśli druga ręka BOth może łatwo grać w CSGO
Reply
#4

Ceny z drugiej ręki są teraz trochę szalone. Sugerowałbym zakup nowego GTX 1030 lub 1050 / Ti.
Reply
#5

To się nazywa ps4 lol. być może jeden z najgorszych czasów na zakup GPU od dziesięcioleci.
Reply
#6

amd 2200 apu to stosunek jakości do ceny. wydajność drugiej generacji i7 i wydajność 1030 GPU dla 140
Reply
#7

yusoffb01 napisał: Wydajność 1030 GPU dla 140 Jasne czy nie? Vega11 aka 2400 apu to prawdziwy odpowiednik 1030. 2200 apu to vega8, obniżona wersja vega11. 2200 to stosunek jakości do ceny, ale w żaden sposób nie można osiągnąć wyników takich jak 1030.
Reply
#8

Ceny GPU wydają się na razie ustabilizować. Udaje mi się znaleźć RX 580 8 GB dla 669, który nie jest tak szalony, jak przed miesiącem, gdy jego brak na magazynie wszędzie, jeśli nie sprzedaje się w cenie 700+. Tak czy inaczej, myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest na razie GT 1030, ponieważ jest o około 20 dolców droższy niż cena początkowa.
Reply
#9

kilka miesięcy temu było 1060 6 GB, do 3 GB, teraz 1050 i 1030 pomyśl w przyszłości tylko bogaci ludzie mogą sobie pozwolić na gpu liao
Reply
#10

watzup_ken napisał: Ceny GPU wydają się na razie ustabilizować. Udaje mi się znaleźć RX 580 8 GB dla 669, który nie jest tak szalony, jak przed miesiącem, gdy jego brak na magazynie wszędzie, jeśli nie sprzedaje się w cenie 700+. Tak czy inaczej, myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest na razie GT 1030, ponieważ jest o około 20 dolców droższy niż cena początkowa. Dostałem mój RX 580 8 Gb w 380 podczas 11.11, a ty mówisz, że 669 jest w porządku ?!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)