Pytanie: GTX 1070
#1

Właśnie dostałem drugą rękę 1070 Zotac ... migruję również z 970 Zotac. Używam Dvi na VGA (nie śmiej się), bo mam 2 komputery z KVM .... ale kiedy próbuję podłączyć konwerter do 1070, nie pasuje ... jakiś pomysł, dlaczego?
Reply
#2

Istnieje 5 rodzajów złączy DVI. Czy styki na obu złączach są zgodne? Jeśli tak, to nie wkładasz prawidłowo złącza.
Reply
#3

Koenig168 napisał: Istnieje 5 rodzajów złączy DVI. Czy styki na obu złączach są zgodne? Jeśli tak, to nie wkładasz prawidłowo złącza. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz mój konwerter pierwotnie łączy się z żółtym portem Moja karta jest teraz takim portem Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz obecnie używam mojego biura HDMI do VGA temp .. więc jaki typ dvi powinienem kupić za 1070?
Reply
#4

DVI-D (podwójne łącze) Twój procesor graficzny Zotac nie jest dostarczany z konwerterem w pudełku?
Reply
#5

Przez konwerter masz na myśli konwerter DVI-D na VGA, a następnie kabel DVI-D na DVI-D? Spróbuj zdobyć DVD-I na VGA. Ponadto DVI-D (2. zdjęcie) będzie działać z DVI-I (1. zdjęcie, żółte gniazdo). Jeśli nie mogę, spróbuj innego KVM? Jeśli nie tylko kup kabel HDMI-VGA
Reply
#6

Koenig168 napisał: DVI-D (podwójne łącze) Twój procesor graficzny Zotac nie jest dostarczany z konwerterem w pudełku? bez pudełka lah ... goła jednostka
Reply
#7

shadow84 napisał: Przez konwerter masz na myśli konwerter DVI-D na VGA, a następnie kabel DVI-D na DVI-D? Spróbuj zdobyć DVD-I na VGA. Ponadto DVI-D (2. zdjęcie) będzie działać z DVI-I (1. zdjęcie, żółte gniazdo). Jeśli nie mogę, spróbuj innego KVM? Jeśli nie tylko kup kabel HDMI-VGA to ostatnia deska ratunku ....
Reply
#8

I bot adapter za 1,80 $ @ Challenger, ale nie działa coś takiego wtedy mam problem z kartą, ale czytam więcej informacji na ten temat Zacytować: W twoim przypadku WIESZ, że TYLKO masz wyjście DVI-D (inaczej TYLKO cyfrowe) dla wyjścia DVI. Wymagany jest „aktywny” konwerter. Jeśli chcesz używać tego monitora VGA, musisz „przekonwertować” sygnał cyfrowy na sygnał analogowy. Jeśli użyjesz tylko kabla przejściowego (tzn. „Pasywnego”), NIE zadziała czy to prawda? muszę kupić aktywny typ?
Reply
#9

coś takiego https://www.lazada.sg/products/dvi-d...zO7l8&search=1
Reply
#10

Kupiłem w Challenger. Aktywny typ konwertera.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)