Unigine Superposition -Co to jest błąd DXGI.DLL?
#1

Podczas korzystania z Unigine Superposition 1.0v. Czasami pojawia się błąd aplikacji Błąd Superposition.exe dxgi.dll w przeglądarce zdarzeń. Czasami wychodzę na pulpit z TRYBU GRY lub trybu testu porównawczego. Lub gdy włączyłem klawisz Alt do pulpitu i ponownie w celu przetestowania, następuje awaria również przy logowaniu błędów w przeglądarce zdarzeń. Ale wychodzenie jest normalne, tylko ten dziennik taki sam. Nawiasem mówiąc, nie ma awarii kierowcy. Podczas testu wszystko jest w porządku, mam wyniki. Tryb testu warunków skrajnych również przechodzi pomyślnie. Desktop 1440P res. Benchmark / tryb gry / 1080p Testowanie Unigine Superposition 1.1v bez błędu. Jeśli mogę zapytać. Co to jest błąd dxgi.dll? I dlaczego pojawił się w wersji 1.0. Podczas wychodzenia z testu porównawczego lub klawisza Alt wróć do testu. Pewnego razu się z tym zawiesił, kiedy włączyłem tabulator z TRYBU GRY na pulpit. Meine pc: Monitor: AORUS AD27QD Jednostka centralna: i7-9900K stock 4.7 z Noctua NH-D15 GPU: Rtx 2080 Ti Aorus Xtreme Waterforce (brak towaru, temp. Maks. 63C przy obciążeniu) Ram: 32 gb 2x16 GB DDR4 GSKILL 3000 MHZ XMP Psu: Seasonic Ultra Prime Titanium 850 W. Monitor: AORUS AD27QD SSD: Crucial 1 TB HDD: WB NIEBIESKI 1 TB Obudowa: Cooler Master Cosmos C700P ps: Pytam kogoś z wersją Superposition 1.0v i on nie ma tych błędów. Dlaczego mam 1.0v?
Reply
#2

myślę, że powinny być bezpośrednie problemy z X.
Reply
#3

Bardzo dziwne. W wersji 1.1v nie ma żadnego błędu dxgi.dll (z kodem wyjątku 0xC500000) w dziennikach zdarzeń, ale zamiast tego w wersji 1.1v występuje teraz błąd ESENT. Niemal za każdym razem, gdy wychodzę z testu porównawczego lub zmuszam do awarii (z powodu ALT + TAB), pojawia się teraz błąd esent. Czemu?
Reply
#4

Ok rozwiązane. Teraz nie ma żadnych błędów. 1.1v jest w porządku. https://www.youtube.com/watch?v=DgkjYW09ng0
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)