WSPARCIE! pierwszy klient twórcy stron internetowych!
#1

Nie jestem pewien, czy tutaj jest właściwe miejsce, aby opublikować mój wątek, a jeśli nie, proszę doradzić, gdzie opublikować te pytania! Witam Jestem niezależnym programistą internetowym, tworzyłem strony internetowe dla przyjaciół, rodziny / krewnych, wszystkie cytaty są oparte na nich i nie ma żadnej propozycji, a czasami robię to za darmo. W tej chwili mam mojego oficjalnego pierwszego klienta, który chce, abym zbudował stronę internetową dla jego nowej firmy. Każdy może doradzić, jak to zrobić ??????? Chce mieć statyczną stronę internetową, która pokazuje informacje i usługi jego firmy, zawiera php, xHtml, CSS, jQuery, w zasadzie będę używał wordpressa. Dostarczę projekty (grafiki, wektory itp.) jak mam cytować? lub ile? jak pobierana jest płatność? czego od niego potrzebuję (oprócz informacji o jego firmie i usługach) jakie informacje mam mu podać na pierwszym spotkaniu? Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z „prawdziwym” klientem, został do mnie skierowany. WSPARCIE! BARDZO DOCENIANY, szczerość
Reply
#2

1. Musisz uzyskać od klienta wymagania dotyczące w zasadzie tego, czego chcą. 2. z wymagania musisz zdecydować, ile godzin pracy zajmie Ci wykonanie, a następnie naliczać odpowiednią opłatę za każdą godzinę Ponieważ jest to Twój pierwszy oficjalny klient, możesz chcieć dostać tę pracę, aby mieć witrynę referencyjną, której możesz użyć do skontaktowania się z nowymi klientami. to znaczy nie pobierasz tyle, ile chcesz Jeśli dostaniesz pracę: BARDZO WAŻNE Musisz upewnić się, że Klient podpisuje i zgadza się na to, co zamierzasz dostarczyć, musisz określić, że wszelkie zmiany w uzgodnionej specyfikacji mogą zmienić datę dostawy i mogą być płatne (z przyczyny, która zależy od decyzji o obciążeniu albo nie). Jeśli nie masz tej klauzuli, a twój klient ciągle zmienia zdanie, nigdy nie sfinalizujesz tego projektu, a tym samym nie otrzymasz zapłaty, więc musisz mieć umowę dotyczącą zmian specyfikacji w projekcie, głównie w celu ochrony siebie Powinieneś także uzgodnić takie kwestie, jak kary za niedotrzymanie terminów i tak dalej. ZAPŁATA Od Ciebie zależy, jeśli naprawdę im zaufasz, po przekazaniu projektu możesz otrzymać pełną zapłatę. Radziłbym jednak uzyskać z góry wstępne ustawienie całkowitego kosztu projektu. Na przykład 25% całkowitej opłaty z góry i 75% za dostawę i ukończenie projektu, wysokość opłaty zależy tak naprawdę od Ciebie, z czego każdy czujesz się zadowolony ... lub co możesz ujść na sucho
Reply
#3

Ile chcesz naładować? ... jak najwięcej dowiedz się, ile programista otrzyma wynagrodzenie za pracę od 9 do 6, oblicz stawkę godzinową, a następnie podwoj ją! To naprawdę zależy od tego, jak dobra jest Twoja praca, jeśli wykonujesz naprawdę dobrą pracę, możesz w zasadzie pobierać więcej
Reply
#4

hej wizzzy, to naprawdę muszę wiedzieć, dziękuję, to rady, której szukałem, na pewno skorzystam z twojej rady i kontynuuję transakcję, to dla mnie bardzo ważne, nie mogę opisać jak bardzo doceniam twoją rada, dziękuję wizzzy!
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)