Potrzebujesz porady - stacja robocza do handlu i testowania
#1

Chcielibyśmy zbudować stację roboczą do handlu i testowania z możliwością sporadycznego grania w 1440p. Główna funkcja: Handel i testowanie pakietów aplikacji na maszynach wirtualnych. Haven; t gra dużo, ale chciałbym mieć możliwość grania w CS na 1440p Postanowiłem wypróbować AMD zamiast Intela i zebrałem następującą specyfikację z Dreamcore i mam nadzieję, że otrzymam od was porady ekspertów AMD RYZEN 7 2700X 3,7 / 4,35 GHz 8 rdzeni 16 wątków GIGABYTE B450 AORUS PRO WIFI Chłodnica standardowa AMD Wybierz ten MB, ponieważ ma wbudowane BT i WIFI. WYDAJNOŚĆ KLEVV 32 GB (2X16 GB) DDR4-2666 MHz Musisz zacząć od 32 GB pamięci RAM i w razie potrzeby dodać dodatkowe 32 GB. GTX 1070 Ti 8 GB Nie jestem pewien, jaka jest najlepsza karta graficzna, ale trzymam się z daleka od Quattro. Muszę podłączyć się do 4 ekranów - 1 x 4k, 1x 1440p i kolejne 2 działające na 1920/1200 512 GB Adata SX8200? 3,5-calowy dysk twardy 4 TB Obudowa / zasilacz Mam własny system operacyjny, więc nie ma takiej potrzeby. Czy jest coś jeszcze, za czym tęsknię? Najprawdopodobniej dostaniesz PCThemes do zbudowania go dla mnie? Czy masz inne rekomendacje?
Reply
#2

Jaka platforma do handlu? MT4?
Reply
#3

haylui napisał: Jaka platforma do handlu? MT4? Tak, MT4 oraz wiele innych platform + spersonalizowane aplikacje do automatycznego handlu.
Reply
#4

Ponieważ korzystasz z MT4, lepiej użyj kabla LAN niż połączenia Wi-Fi, aby uzyskać lepsze opóźnienie. dla obudowy naprawdę zależy od osobistych preferencji. Uważam, że Fractal Design S lub R6 jest atrakcyjny. Zasilacz może iść do serii Seasonic Focus Plus, 750W powinno wystarczyć.
Reply
#5

haylui napisał: Odkąd korzystasz z MT4, lepiej użyj kabla LAN niż połączenia WiFi, aby uzyskać lepsze opóźnienie. dla obudowy naprawdę zależy od osobistych preferencji. Uważam, że Fractal Design S lub R6 jest atrakcyjny. Zasilacz może iść do serii Seasonic Focus Plus, 750W powinno wystarczyć. Kiedyś zdefiniowano R4, a ograniczony przepływ powietrza + wysoka temperatura otoczenia w SG naprawdę nie był idealny
Reply
#6

-Grift- napisał: Kiedyś zdefiniowano R4, a ograniczony przepływ powietrza + wysoka temperatura otoczenia w SG naprawdę nie był idealny Nowsze obudowy Fractal Design mają teraz znacznie lepszy przepływ powietrza. Używam R6 z 3x 120mm wentylatorami u góry i z przodu do chłodzenia chłodnic, czuję ssanie z przedniego wlotu, gdy są ustawione na konfigurację pchającą
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)