W których sklepach nadal można kupić AMD B450 mobo?
#1

Miałem właśnie udać się do Tradepac, aby zmontować dla mnie zestaw, ale powiedz im, że wszystkie płyty B450 nie są w magazynie, wszystkie wyprzedane w ciągu ostatnich 2 dni. Czy ktoś wie, kto nadal sprzedaje dzisiaj mobo B450 za dobrą cenę i koszt montażu? Chcę tam zabrać moją obudowę ATX + zasilacz, aby mogli zainstalować nową płytę, Ryzen 3300x / 3600 i RAM. Naprawdę nadzieja może być dzisiaj. Dzięki!
Reply
#2

buggerbuggerbrinjal napisał: Tradepac twierdzi, że wszystkie płyty B450 nie są dostępne w magazynie, wszystkie są wyprzedane. Miałem zamiar ich zmontować dla mnie. Czy ktoś wie, kto nadal sprzedaje dzisiaj mobo B450 za dobrą cenę i koszt montażu? Chcę tam zabrać moją obudowę ATX + zasilacz, aby mogli zainstalować nową płytę, Ryzen 3300x / 3600 i RAM. Dzięki! Tink dynacore ma zapas na deskę, ale nie ma ryzena 3600
Reply
#3

lanzhu60 napisał: Tink dynacore ma zapas na deskę, ale nie ma ryzena 3600 Dzięki, próbowałem zadzwonić pod wszystkie ich numery i co tam, ale bez odpowiedzi. Zamknięte lub tak zajęte ah ... Masz więcej sugestii? A może w ten weekend nie ma nadziei na AsRock + 3300x liao?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)