Oprogramowanie do zarządzania zasobami IT
#1

Cześć chłopaki, Co polecacie w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT do użytku biurowego? Szukam takiego, który będzie śledził cały sprzęt i oprogramowanie w moim biurze.
Reply
#2

excel działa cudownie
Reply
#3

Spójrz na Snipe-IT
Reply
#4

Wiem, że duże przedsiębiorstwa używają BMC
Reply
#5

Dzięki chłopaki. Myślę, że przyjrzę się Snipe-IT, ponieważ jest on oparty na sieci.
Reply
#6

wlhuang napisał: Cześć chłopaki, Co polecacie w oprogramowaniu do zarządzania zasobami IT do użytku biurowego? Szukam takiego, który będzie śledził cały sprzęt i oprogramowanie w moim biurze. Jeśli chcesz bezpłatnie, możesz sprawdzić zestaw narzędzi Microsoft Assessment and Planning (MAP). Jeśli nie, jest Lansweeper, Spiceworks itp.
Reply
#7

Odnotowany. Sprawdzę to. Dzięki.
Reply
#8

wlhuang napisał: Odnotowany. Sprawdzę to. Dzięki. Jaka jest potrzeba posiadania oprogramowania do zarządzania zasobami IT? Czy jest to po prostu odkrywanie i inwentaryzacja zasobów sprzętu / oprogramowania? Czy ma to na celu uniknięcie instalowania przez użytkowników niedozwolonego oprogramowania? Czy służy do kontrolowania licencji na oprogramowanie? Total Network Inventory to tanie narzędzie do wykrywania i inwentaryzacji zasobów oprogramowania w sieci. Niektóre programy, takie jak Agiloft, mają nawet możliwość wyświetlania informacji o komputerze użytkownika podczas uzyskiwania wsparcia technicznego. Niektóre, takie jak Remedy, mogą łączyć / łączyć zasoby sprzętowe / programowe z powrotem do systemu księgowego. Naprawdę zależy od tego, do czego go potrzebujesz. Miejmy nadzieję, że nie jest to spowodowane audytem licencji oprogramowania przeprowadzonym przez jednego z dostawców oprogramowania. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, poproś o kontakt lub napisz do mnie.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)