Zasilacz spalony. Potrzebuję pomocy
#11

Większość zasilaczy PC moich znajomych / kolegów, które zapewniam, nadal działa dobrze. M12ii i S12ii w większości mają już 3-4 lata. W tym mój teść pc. Poza tym komputer moich rodziców i komputer niższej klasy korzystający z Xigmatek Tauro 400w. Uważam, że M12II jest najtańszym brązowym i modułowym. Całkiem niezłe jak na cenę.
Reply
#12

unknownidt napisał: Witam wszystkich ekspertów. Wcześniej otrzymałem radę wszystkich tutaj, aby zbudować komputer stacjonarny i do tej pory dobrze mi to służyło. Wydaje mi się jednak, że komputer stacjonarny chciałby trochę odpocząć i wypalić jeden z elementów. Jeden z kabli prowadzący do mojego dodatkowego dysku twardego stopił się i pewna część dysku twardego stała się czarna. W związku z tym chciałbym ponownie zasięgnąć opinii biegłego w następujących kwestiach: Który zasilacz wybrać ponownie? 500 W lub mniej? Czy będę w stanie odzyskać dane z dodatkowego dysku twardego? Myślę, że moja kompilacja pulpitu wyglądała następująco: PROCESOR: Intel Core i5-4460 MOBO: ASrock B85-HDS RAM: zestaw Crucial DDR 3 8 GB GFX: Powercolor R7 240 1 GB OC ODD: każdy tani OEM Dysk twardy: WD 1 TB niebieski / spalony wtórnie: WD 1 TB zielony Zasilacz: Seasonic S12II 520W System operacyjny: Win 7 64Bit HP Z góry dziękuję. Sugerowałbym podłączenie dysku twardego do obudowy dysku twardego USB lub dokowanie i sprawdzenie, czy możesz odzyskać moje dane z drugiego dysku twardego. Jeśli płytka drukowana nie jest spalona, masz większą szansę. Próbka: (Możesz je dostać wszędzie, załącz, upewnij się, że jest to 3,5-calowy dysk twardy Obudowa dysku twardego USB https://www.qoo10.sg/item/ORICO-TOOL...ner_no=1305330 Dokowanie dysku twardego USB https://www.qoo10.sg/item/ORICO-DUAL...ner_no=1305330 - W przypadku PSB, jeśli masz obawy, możesz przejść na inną markę, taką jak FSP // CORSAIR Zasilacz Seasonic to bardzo popularna marka w SG, zawsze słychać w hwz potrzeba RMA lub wymiany .. Jest normalne ....
Reply
#13

lifeishard napisał: Unikaj sezonowych S / M psu, przynajmniej to widzę na tym forum. Kup Vios PSU, przynajmniej dlatego, że nigdy nie widzę ani jednego chibabooma na tym forum.
Reply
#14

Ark Law napisał: Kup Vios PSU, przynajmniej dlatego, że nigdy nie widzę ani jednego chibabooma na tym forum. Słyszałem, że iCute jest lepszy. Ponieważ kawaii.
Reply
#15

Ark Law napisał: Kup Vios PSU, przynajmniej dlatego, że nigdy nie widzę ani jednego chibabooma na tym forum. Bardzo zabawne, Yusoff wspomniał o unikaniu sezonowych psu, ale byłem na tyle uprzejmy, aby zawęzić to, radząc po prostu unikać ich niższego poziomu. Nie należy zapominać, że na tym forum jest wielu fanów corbellów. Jeśli chcesz zinterpretować mój post w tym kontekście, to dobrze dla ciebie. Ciesz się tak.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)