Potrzebujesz porady - który element nie działa?
#11

Ok, więc przywiozłem płytę główną do dystrybutora i dobrze ją przetestowałem. Wróciłem do domu, zainstalowałem fabryczny radiator, 1 kij pamięci RAM, procesor Vega 64 - nie mogę włączyć. Przełączyłem się na inny kij barana, przełączyłem na mój stary procesor graficzny - bez powodzenia. Przetestowany zasilacz ponownie na starym komputerze - działa dobrze. Usunięty radiator i sprawdzony procesor - brak wygiętych pinów. Naprawdę nie mam pojęcia, co poszło nie tak. * Zauważyłem, że płyta główna trochę się nagrzała i to wszystko. Jakakolwiek rada? Wysłane z Google PIXEL 2 XL przy użyciu GAGT
Reply
#12

twój wydaje się być zwarty lei Spróbuj ponownie przetestować bez przypadku
Reply
#13

Czy pomieszałeś kable PCIE PSU z GPU i CPU? Kabel GPU to zwykle 6 + 2, podczas gdy kabel procesora to 4 + 4.
Reply
#14

kamipify napisał: twój wydaje się być zwarty lei Spróbuj ponownie przetestować bez przypadku Został przetestowany bez obudowy. Wysłane z Google PIXEL 2 XL przy użyciu GAGT
Reply
#15

shadow84 napisał: Czy pomieszałeś kable PCIE PSU z GPU i CPU? Kabel GPU to zwykle 6 + 2, podczas gdy kabel procesora to 4 + 4. Dzięki, chciałbym, żeby tak też było. Kable zasilacza są oznaczone, więc trudno je pomylić. I jak wspomniałem, włożyłem te same kable do mojego starego komputera i działało dobrze. Będę musiał odbyć kolejną podróż, aby przetestować części. Wysłane z Google PIXEL 2 XL przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)