Komputer się świeci, a wentylator obraca się, ale nie monitoruje sygnału wykrywania
#1

Cześć chłopaki! Mój komputer uruchamia się, ale monitor nie może wykryć sygnału. Używam poniższych specyfikacji: i4-4460 asrock hds 810 (nie można rmb, jeśli poprawna nazwa MB) MSI gtx 970 Zasilacz Seaconic 650 gold Dysk SSD Samsung Evo 850 Niezwykły sport balistyczny 8 GB DDR3 RAM Monitor lg (nadal można go używać z ps4 HDMI). Obudowa matx Używam kabla dvi. Zaczyna się też trochę dziwnie. Włącz na 1 sekundę, a następnie wyłącz i włącz. Spróbuj ponownie zainstalować pamięć RAM. Odłącz gpu i wyczyść, ale nadal nie jest używany. (Ostatnio działał). Każdy zna rozwiązanie tego problemu. Planowanie aktualizacji ryzena, jeśli naprawdę nie ma poprawki. Ponowne użycie PSU, gtx, ssd
Reply
#2

Najprawdopodobniej jest to martwa płyta główna. Możesz najpierw wypróbować kartę graficzną.
Reply
#3

Teraz używam alienware M14x, lol moja kopia zapasowa. Może ryzen 3700x i gigabyte x570 aorus elite mb, obudowa i pamięć RAM również wymagają zakupu liao. GPU, jeśli dostaniesz dobrą ofertę, celując z drugiej ręki GTx1080ti ~ 500 $ + lub karty Vega? Korzystając teraz z panoramicznego monitora 1080p, nie planujesz aktualizacji do zepsucia Jeśli to możliwe, budżet poniżej 1000 USD. Użycie teraz głównie do przeglądania, bluestack, oglądania filmów do pobrania. Może jakieś gry RPG z 2017 roku i wcześniej.
Reply
#4

dostałeś wtyczkę do gpu zamiast wyświetlacza mboard? BIOS został ustawiony poprawnie, aby wyłączyć wbudowany procesor graficzny? Wiem, że to brzmi głupio, ale zdarza się częściej, niż możesz sobie wyobrazić. prawdopodobnie mboard nie działa, ale najpierw przetestowałbym GPU na innym komputerze. lub usuń gpu i podłącz bezpośrednio do wyświetlacza mboard, aby sprawdzić, czy mboard naprawdę nie działa.
Reply
#5

Mam taką samą tablicę. I powtórzyłem te same problemy. Możesz spróbować ponownie umieścić kartę graficzną. Próbowałem kilku rzeczy i po kilku przypadkach działa. Potem dostałem nowy zasilacz i wydaje się, że teraz działa dobrze. Nie jestem też pewien, który składnik umiera. Mam nadzieję, że możesz uruchamiać i przeglądać okna oraz tworzyć kopie zapasowe wszystkiego, co jest impt.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)