Ryzen czy Intel do aktualizacji?
#11

kup amd epyc
Reply
#12

tigerwoods napisał: Zastanawiam się, jak jednocześnie cieszyć się filmem, grając w grę. Szlifowanie może być dla niektórych nudne. W międzyczasie obejrzyj inne wideo, aby zająć się nudą
Reply
#13

Jeśli masz budżet i mniej kłopotów, idź po informacje
Reply
#14

Richieheavens napisał: będę grał dużo. Używam 2 monitorów (monitor do gier 2k i normalny monitor firmy Dell), głównie grając w Black Desert online i strumieniowanie OBS. oglądanie youtube / netflixów podczas grania w gry w tym samym czasie. mój obecny i5-7500 nie może sobie z tym poradzić ... zawsze opóźnia mój Netflix podczas gry ☹ Wysłane z Samsung SM-G975F przy użyciu GAGT Ponieważ będziesz wykonywać wiele zadań wielozadaniowych, poleciłbym Ryzen. 3600 lub 3600x powinno być więcej niż wystarczające. 3700x tylko wtedy, gdy planujesz w przyszłości uruchamiać oprogramowanie zwiększające produktywność. Jeśli nie chcesz czekać na poprawki Ryzen 3.generacji (zdarza się to przy każdym nowym wprowadzeniu produktu), możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i wybrać procesor ostatniej generacji, taki jak 2600 / 2600x lub 2700 Nie widzę jednak sensu, ponieważ AMD było dość proaktywne w aktualizacjach w oparciu o moje osobiste doświadczenia. Nie miałem jednak osobiście większych problemów z platformą AM4.
Reply
#15

xonix napisał: Ponieważ będziesz wykonywać wiele zadań wielozadaniowych, poleciłbym Ryzen. 3600 lub 3600x powinno być więcej niż wystarczające. 3700x tylko wtedy, gdy planujesz w przyszłości uruchamiać oprogramowanie zwiększające produktywność. Jeśli nie chcesz czekać na poprawki Ryzen 3.generacji (zdarza się to przy każdym nowym wprowadzeniu produktu), możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i wybrać procesor ostatniej generacji, taki jak 2600 / 2600x lub 2700 Nie widzę jednak sensu, ponieważ AMD było dość proaktywne w aktualizacjach w oparciu o moje osobiste doświadczenia. Nie miałem jednak osobiście większych problemów z platformą AM4. Czy masz 25 sekund czasu rozruchu? którego mobo i procesora używasz? Wysłane z Samsung SM-G975F przy użyciu GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)