Czy są teraz abonenci MR z problemami ze statycznym adresem IP?
#1

Nie mogę połączyć się z serwerem Samby połączonym z routerem asus lub serwerem VPN pptp mojego przyjaciela. Wczoraj działało dobrze. Dlaczego MR tak wiele problemów w dzisiejszych czasach. Wcześniej Chiny były upstream, teraz to.
Reply
#2

Czy to możliwe, że usługa DDNS przestała działać? Mogę uzyskać dostęp przez moje statyczne IP, ale nie używając nazwy hosta.
Reply
#3

Nie ma dla mnie problemu. DDNS / surfing działa poprawnie.
Reply
#4

Ocena przetestowana przy użyciu StarHub 3G
Reply
#5

bloodlamb napisał: Czy to możliwe, że usługa DDNS przestała działać? Mogę uzyskać dostęp przez moje statyczne IP, ale nie używając nazwy hosta. Jeśli możesz uzyskać dostęp przez IP, ale nie możesz uzyskać dostępu do nazwy hosta, oznacza to, że twoja pętla zwrotna nat nie działa. Prawie nie będzie to problem z awarią DDNS.
Reply
#6

Masz na myśli jego konfigurację routera czy problem z MR? Próbowałem nslookup i nie mogę przekształcić mojego adresu ddns na mój statyczny adres IP (NXDOMAIN). Czy to jest oczekiwane?
Reply
#7

W każdym razie wszystko inne wygląda dobrze.
Reply
#8

Dziękuję za opinie ... Czy ktoś używa obecnie asuscomm.com jako swojego serwera ddns i nie ma błędu żądania?
Reply
#9

bloodlamb napisał: Masz na myśli jego konfigurację routera czy problem z MR? Próbowałem nslookup i nie mogę przekształcić mojego adresu ddns na mój statyczny adres IP (NXDOMAIN). Czy to jest oczekiwane? Spróbuj pingować nazwę swojego hosta spoza sieci i sprawdź, czy odpowiada poprawnemu adresowi IP. Jeśli możesz to zrobić, oznacza to, że pętla zwrotna routera nie działa, w przeciwnym razie jest to problem z ddns.
Reply
#10

Próbowano ping przy użyciu tej witryny www_kloth_net / services / ping.php Nie można rozwiązać adresu IP.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)