Połączenie internetowe Zgubione
#1

Mam labtop HP i nagle ona mówi, że nie może znaleźć połączenia ? ale potwierdziły mam połączenia z internetem na komputerze i innych labtop . Czy ktoś wie, czy jest to spowodowane koniecznością wymiany karty sieciowej ? Proszę o pomoc ... Dzięki za wszelkie informacje zwrotne
Reply
#2

Gdyby nie było ostatnie zmiany do laptopa, dokładnie sprawdzić , że bezprzewodowy jest nadal włączona do notebooka. Chciałbym spróbować następnym adapter USB do wifi i spróbować połączyć się ominąć bezprzewodowej niewłaściwym funkcjonowaniu .
Reply
#3

k Postaram tego. Jest to dość nowy labtop i tak wskaźnik komunikacji bezprzewodowej jest włączony. I nawet troubleshooted go przez mój funkcja pomocy labtop i mówi, że nie można znaleźć żadnych informacji , aby skontaktować się z obsługą techniczną . I musiał zresetować labtop jak 2 różnych momentach. Czy to wpływa na moje bezprzewodowej? Dziękuję za pomoc / informacje zwrotne
Reply
#4

Ponowne uruchomienie laptopa nie powinno wyłączyć bezprzewodową . Chciałbym spróbować adapter wifi USB , ponieważ jest to najprostszy sposób , aby rozwiązać problem , co jest .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)