MSI 1070 Gaming X - kupić od lokalnego lub ....
#1

Witam every1 , jak na tytuł ... Lokalne SLS - 800 SGD + Amazon / Newegg - 620 SGD +   Pod względem ceny Uważam, że Amazon / Newegg jest lepiej, ale im bardziej boją gwarancją. Więc u guys , że jego warto?   Dzięki
Reply
#2

pkjames napisał: Witam every1 , jak na tytuł ... Lokalne SLS - 800 SGD + Amazon / Newegg - 620 SGD + Pod względem ceny Uważam, że Amazon / Newegg jest lepiej, ale im bardziej boją gwarancją. Więc u guys , że jego warto? Dzięki Zalecamy , aby uzyskać EVGA , jeśli martwisz się o gwarancją. Jej tylko 25 dolarów do RMA. Ich acx3.0 mieć pewne problemy chociaż, więc trzymaj się z dala od tych, jeśli jesteś zaniepokojony. Chodzi o to, że jeśli można zaoszczędzić 200, można łatwo RMA 8 razy , zanim u progu rentowności (co nigdy nie nastąpi więc jeszcze uratować ) Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT
Reply
#3

bloodlovers napisał: Zalecamy , aby uzyskać EVGA , jeśli martwisz się o gwarancją. Jej tylko 25 dolarów do RMA. Ich acx3.0 mieć pewne problemy chociaż, więc trzymaj się z dala od tych, jeśli jesteś zaniepokojony. Chodzi o to, że jeśli można zaoszczędzić 200, można łatwo RMA 8 razy , zanim u progu rentowności (co nigdy nie nastąpi więc jeszcze uratować ) Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT Niestety zapytać , ale co to jest RMA ? noob tutaj > <
Reply
#4

pkjames napisał: Niestety zapytać , ale co to jest RMA ? noob tutaj > < Oznacza zepsuć następnie powrócić do naprawy Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT
Reply
#5

Raczej u dostać od EVGA @Amazon czarny piątek. i czyta się niektóre z modeli u powinni trzymać się z dala . Myślę, że można uzyskać u ich modelu SC .
Reply
#6

Czy czynnik podatku ? Btw może warto spojrzeć na EVGA ich międzynarodową gwarancją. Ale pls być świadome zagadnień podkładki termiczne. Wierzę, że jest wątek na ten temat. pkjames napisał: Witam every1 , jak na tytuł ... Lokalne SLS - 800 SGD + Amazon / Newegg - 620 SGD + Pod względem ceny Uważam, że Amazon / Newegg jest lepiej, ale im bardziej boją gwarancją. Więc u guys , że jego warto? Dzięki
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: Raczej u dostać od EVGA @Amazon czarny piątek. i czyta się niektóre z modeli u powinni trzymać się z dala . Myślę, że można uzyskać u ich modelu SC . Mój przyjaciel kupił FTW wersję i przyszedł z klocków termicznych. Może być szczęście , może być cały zapas pochodzą z klocków Ler Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT
Reply
#8

Dzięki every1 za odpowiedź rodzaju. Właśnie przeczytałem się na raporcie EVGA i muszę powiedzieć, że jest dość przerażające , ponieważ ich karta może się zapalić > < . Cenę podałem w moim 1 poście zawierać podatku . Rzecz jest mój brat wróci z USA i mam ochotę zadać mu pomóc mi prześmieszny MSI 1070 (lubię czerwone lol) . Widzę dość dużo dużo dobrych opinii na temat karty też.
Reply
#9

pkjames napisał: Dzięki every1 za odpowiedź rodzaju. Właśnie przeczytałem się na raporcie EVGA i muszę powiedzieć, że jest dość przerażające , ponieważ ich karta może się zapalić > < . Cenę podałem w moim 1 poście zawierać podatku . Rzecz jest mój brat wróci z USA i mam ochotę zadać mu pomóc mi prześmieszny MSI 1070 (lubię czerwone lol) . Widzę dość dużo dużo dobrych opinii na temat karty też. EVGA ftw może zmienić kolor though.so U Like red teraz można wybrać na czerwono. W przyszłym tygodniu , jak można umieścić niebieski niebieski Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT
Reply
#10

bloodlovers napisał: Mój przyjaciel kupił FTW wersję i przyszedł z klocków termicznych. Może być szczęście , może być cały zapas pochodzą z klocków Ler Wysłane z Samsung SM- N920I użyciu GAGT ale nie niektóre stwierdzili, że nie było , a jeśli będzie zawierać chcą wkładkę termiczną , u musiał zażądać od EVGA ? (Choć nie sądzę , że to trochę BS..but jeśli to jest ich polityka , Den mają ssać kciuk . Den ponownie jednak jeśli naprawdę nie obejmują go , że nie być dobra wiadomość )
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)