Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Podejrzewałem moja szybkość sieci się mieć pewne problemy . Więc zrobiłem test prędkości .   Wynik pokazał mi prędkość pobierania w kolce ... może ktoś mnie nauczyć, jak interpretować ten wynik ?
Reply
#2

zrzut ekranu?
Reply
#3

Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#4

podejrzewam jej zrobić z cyklu CPU ... ale nie jestem zbyt pewny ...
Reply
#5

co subskrypcji masz? widzę swoją prędkość wysyłania jest dość szybki. Jestem zapisany do Starhub maxonline wyraźnych Plus jest 16mb prędkość pobierania i wysyłania 1.2MB max . czy jest jakiś sposób , aby przyspieszyć mój prędkość wysyłania . dzięki
Reply
#6

Aby przetestować tę chwilę na LAN lub WiFi ( kablowego lub bezprzewodowego )
Reply
#7

MAGIX napisał: Aby przetestować tę chwilę na LAN lub WiFi ( kablowego lub bezprzewodowego ) I przetestowane podczas gdy w sieci LAN. Mam serwer proxy w celu uzyskania dostępu do internetu. Próbowałem zarówno z jak i bez proxy .... Takie same wyniki ... oba również dostał kolce ....
Reply
#8

shrek02 napisał: co subskrypcji masz? widzę swoją prędkość wysyłania jest dość szybki. Jestem zapisany do Starhub maxonline wyraźnych Plus jest 16mb prędkość pobierania i wysyłania 1.2MB max . czy jest jakiś sposób , aby przyspieszyć mój prędkość wysyłania . dzięki Używam Nucleus Połącz Przełącz -E Wartość plan ... 20Mbps ....
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)