Strona internetowa i cyfrowa głosu potrzebna pomoc
#1

Witam wszystkich, Potrzebuję rady na mój układ domu internetu i cyfrowej konfiguracji głosowego SD dobrze .. Obecnie jestem na włóknie M1 1GB, i będzie ich za pomocą cyfrowych usług głosowych .. Z tego co rozumiem, modem M1 jest umieszczona na ONT wewnątrz DB Box i możemy następnie umieścić router w moim konsoli TV .. mogę następnie umieścić moje cyfrowe telefony głosowe w konsoli TV, gdzie mój router jest, czy muszę umieścić go w DB nie tam, gdzie jest modem ? I muszę wprowadzać żadnych zmian w okablowaniu, jeśli mam zamiar zmienić port linii telefonicznej RJ45 do portu w mojej sypialni?   Jeśli chodzi o mój internet, WiFi jest prawie nie istnieje w sypialni, więc myślę o zmianie linii telefonicznej do gniazda RJ45, które już zmieniły panel twarzy i podłączone przewody .. Ale nie wiem, które kabel zmienić na co polu DB, ponieważ są one spakowane razem .. rozumiem, że tester kabli byłoby czego potrzebuję? Co jeszcze jest potrzebne? Czy muszę umieścić router z modemem, tak, że mogę podłączyć kabel RJ45 podłączony do sypialni?   Wiem, że to był omawiany wiele razy, ale nie byłem w stanie znaleźć wiele odpowiedzi na cyfrowym części głos .. przeprosiny za nowego wątku i dzięki z góry za wszelkie rady danej! Będę przesłać zdjęcia do mojej skrzynki DB na jakiś czas, kiedy nadejdzie do urzędu ..
Reply
#2

TS , radziłbym , aby szukać profesjonalnej pomocy , zamiast DIY. Spróbuj skontaktować się z tą osobą w celu uzyskania porady / quote . Nie przyjmują do wiadomości, że nie znam tej osoby / firmy , po prostu dzielenie , co wiem.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)