Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża )
#3

Eternit napisał: WiFi: wewnętrzne lub zewnętrzne karty PCE USB dongle? Co znajduje się router stanie? Jaka jest siła sygnału z pokoju? Czy kabel LAN jest niemożliwe? Są alternatywy jak powerline niemożliwe? To moja osobista opinia, że klucz działa dobrze w większości przypadków, chyba że szukasz naprawdę szczyt połączeń liniowych, czy dużo wysyłania i pobierania, potok rzeczy, strumieniowe przesyłanie wideo na żywo, na bazie chmury itp Nawet wtedy istnieją klucze USB dla niego. pójdę z klucza USB po prostu dlatego, że to będzie łatwiej zmienić, aktualizacji i wykorzystać do innych rzeczy niż tylko komputera. Eternit napisał: Case / Wieża Rozmiar: ATX vs mATX? wraz ze wzrostem z hartowanego szkła i bokach oświetlenia RGB mobo i pamięci RAM oświetlenie, płyta jest teraz częścią estetyki komputerze. Chciałbym kupić ATX jeśli ja jadę do połowy lub pełnego wieży i mATX z przypadkiem, aby dopasować. Zależy jak chcę wyglądać mój komputer ze wszystkimi tego oświetlenia wepchnięty do środka, wraz z radiatorów VRM i chłodnic chipset. Wygląda na bok, to jest po prostu szczeliny.
Reply


Messages In This Thread
Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża ) - by nhiggs1979 - 17 Feb 2017, 05:37 AM
RE: Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża ) - by arfai - 17 Feb 2017, 05:38 AM
RE: Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża ) - by mercury0x000d - 17 Feb 2017, 05:39 AM
RE: Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża ) - by cayleena - 17 Feb 2017, 05:40 AM
RE: Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża ) - by sduckham - 17 Feb 2017, 05:42 AM
RE: Wstępne Qns dla nowobudowanych PC (wifi rozmiar + wieża ) - by zulzainami - 17 Feb 2017, 05:43 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)