Podłączenie routera do routera bezprzewodowo
#5

Peiqiyio napisał: Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum i mój pierwszy raz miał do czynienia z połączeniem internetowym w domu .. Tak, mam dwa modemy i routery dwa w moim domu, ale oba znajdują się na drugim piętrze i moje pierwsze piętro ma strasznie słabe połączenie z internetem .. Poprosiłem przyjaciela (podobno ekspertem) przyjść i spojrzeć i powiedział mi po rozglądając się, że powinienem dostać innego routera, aby umieścić w moim gabinecie (na pierwszym piętrze). Dostałem dziś nowy router (Cisco Linksys EA2700), ale nie mam pojęcia jak podłączyć go do routera na górze (bezprzewodowo). Słyszałem, że nie jest łatwo tak inny przyjaciel przeszedł mi wtyczkę D-Link, ale bez instrukcji. Czy ktoś może mi powiedzieć, co mam teraz zrobić? Peiqi Najłatwiej jest dostać te routery podróży miniaturowych bezprzewodowych (proszę google; przyjaciel wtyczki DLINK yr przekazywane może być jednym z tych routera). Aby go skonfigurować bezprzewodowo jako repeater postępuj zgodnie z instrukcjami w różnych marek ma nieco inne metody. Mam dwa z nich, łącza tp jedna i ta fw150rm, zarówno około $ 25. The 2nd jeden bardzo prosty w konfiguracji jako bezprzewodowego repeatera
Reply


Messages In This Thread
Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by pedro.trinidad - 17 Feb 2017, 06:09 AM
RE: Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by sty94729 - 17 Feb 2017, 06:10 AM
RE: Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by kat.a.williams - 17 Feb 2017, 06:11 AM
RE: Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by mistyijensen - 17 Feb 2017, 06:12 AM
RE: Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by tjrehak - 17 Feb 2017, 06:14 AM
RE: Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by maxbounty01 - 17 Feb 2017, 06:15 AM
RE: Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by dearadioo7 - 17 Feb 2017, 06:16 AM
RE: Podłączenie routera do routera bezprzewodowo - by pulikantishreyareddy - 17 Feb 2017, 06:17 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)