Przepustowość sieci Internet & Clinic
#4

tom_kkh napisał: zrobił podkręcić na spotkanie stałej . Wziąłem pozostawiają na nich czekać . zadzwonił i obiecał, że oddzwoni , ale nigdy . Przez ostatnie 8 dni , dzwonił i nikt nie przeszkadza , aby dać mi aktualizacji ponieważ nie otrzymała żadnych nowości od nich po obiecanych zostać wezwany do 4 razy . maxonline .... u został ostrzeżony . Byłem z Starhub przez dekadę . 4 linie telefonów , Internetu i telewizji , jak również. W ubiegłym roku postanowiłem dość tego . I zostały przeniesione szerokopasmowych i niektóre linie telefoniczne do M1 . Jestem teraz dużo szczęśliwsi . Na początku przyszłego roku , mam nadzieję, że do zerwania wszelkich więzi z Starhub i nigdy nie wrócić. Nie potrafię opisać , jak głęboko zakorzenione moją nienawiść i gniew na nich. Jeśli można tolerować ich postawy , jesteś aniołem. Albo jesteś fxxking zdrętwiałe .
Reply


Messages In This Thread
Przepustowość sieci Internet & Clinic - by bb410912 - 17 Feb 2017, 10:19 AM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by aileneelee - 17 Feb 2017, 10:20 AM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by philip.anink - 17 Feb 2017, 10:21 AM
RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - by cloaked82 - 17 Feb 2017, 10:23 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)