Kilka pytań na PC
#1

Hi hi guys Mam kilka pytań do wy   1 ) jest DeathAdder myszy każdy dobry ah? Co to jest dpi dla ? Podobnie jak inna dpi dostaje różne ceny haha (lub może polecić żadnego mysz z tym przedziale cenowym ? )   2 ) jest to normalne, mój nowy komputer , aby uzyskać kurz łatwo? Like zaledwie 1-2 tygodni można wyraźnie zobaczyć, kurz na obudowie mojego Liao   3 ) kładę komputer na moim stole , ale czasami uderzać w stół , kiedy przenieść moje krzesło, będzie to mieć wpływ na komputer?   4 ) Podłączyłem moją myszkę do portu USB3.0 , gdy komputer jest wyłączony , mysz nadal ma światło, dlaczego ah?   5 ) czy to robi różnicę , gdy kładę się spać com lub zamknąć ? Jak pewnie korzystać z komputera kilka razy dziennie , no i oczywiście nie będzie chciał zachować się, gdy nie mogę użyciu , więc i wyłączany tak często niezbyt dobre prawo ?   6 ) do monitora , jak ustawić kolor na ładnym otoczeniu ah ?   Przepraszam, jeśli pytam tak wiele pytań ah , próbując dowiedzieć się więcej na temat komputerów . Hahah i dzięki z góry !
Reply


Messages In This Thread
Kilka pytań na PC - by sanvijna - 17 Feb 2017, 11:27 AM
RE: Kilka pytań na PC - by one.true.nicoya - 17 Feb 2017, 11:29 AM
RE: Kilka pytań na PC - by saygoodbye5555 - 17 Feb 2017, 11:31 AM
RE: Kilka pytań na PC - by boy.lover37 - 17 Feb 2017, 11:33 AM
RE: Kilka pytań na PC - by harddicktony - 17 Feb 2017, 11:35 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)