Prawo urządzenie do mojego internetu.
#2

adrianloh napisał: Cześć, Mam subskrybować włókna Singnet zwiedzać dom 100. Nie wiesz, jaką daje im routera. Zastanawiasz SHLD zmienić router? Jeśli tak, co SHLD mam kupić? Czy muszę uzyskać repeater cos mój obecny szerokopasmowego za pomocą okna konfiguracji mio jest w moim pokoju i nie mam połączenia lub wolne połączenie w moim salonie .. Chcę się uczynić go idealnym, raz na zawsze. Jest to mój pierwszy dotykowy na włókna mają więc zerową wiedzę. Dun wiem dlaczego strona mówi, że usługa nie jest łatwy w konfiguracji, więc najlepiej jest trzymać się oryginalnego routera. Czy naprawdę w sumie diff rzeczą vs mojego zwykłego szerokopasmowych? Hienz. Naprawdę stracił kontakt n wydaje się Dostaję coraz dalej od tego, co znajduje się wokół mnie. Potrzebuję pomocy. thks Spróbuj to, co dają w pierwszej kolejności. Nie jesteś zadowolony następnie Tinker / uszczypnąć. Błonnik jest bardzo podobnie jak każda inna sieć szerokopasmową mądrej, tylko że zamiast modemu ADSL lub modemu kablowego, jest to ONT (zasadniczo modem błonnik). Cała reszta jest taka sama. Singtel dając routera 2Wire / Pace 5012NV.
Reply


Messages In This Thread
Prawo urządzenie do mojego internetu. - by zulzainami - 17 Feb 2017, 04:16 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by yvonnecwh - 17 Feb 2017, 04:18 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by nrezaeipl - 17 Feb 2017, 04:19 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by sudipc2008 - 17 Feb 2017, 04:20 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by njerudeee - 17 Feb 2017, 04:22 PM
RE: Prawo urządzenie do mojego internetu. - by antoniofantinato74 - 17 Feb 2017, 04:23 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)