Bardzo laggy przy minimalizacji i maksymalizacji okna i spadł klatek
#1

Cześć chłopaki,   Niedawno twarz problem z moim komputerem . To było w porządku, kilka dni temu, ale wczoraj zauważyłem znacznie powolnego uruchamiania . Gdy na ekranie osiągnie "Uruchamianie systemu Windows " , logo Windows potrwa zbyt długo się pojawiać , a pojawi się on po trochu .   Wtedy zauważyłem , że kiedy jestem minimalizacji okna , to laggy i jąkanie . Nie uciekam żadnych intensywnych zadań. framerate odtwarzanie wideo są również słabe , kiedyś być gładkie i miłe, ale teraz framerate została zmniejszona do jak pół .   Najśmieszniejsze jest to , kiedy przełączać się między zakładkami lub przewinąć listę plików , nie ma opóźnienia .   Podejrzewam, że to może być wirus. Mam prowadził HijackThis i zrobił przywracania systemu , ale to wciąż ten sam . Mam również zrobić chkdsk i oszukiwać w nadziei, że to pomaga .   Nie sądzę, że jest to problem sprzętowy .     Biegnę na Windows 7 64 - bit home premium , ATI Radeon 5770 , 8GB RAM , i5 .     Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc.   Z góry dziękuję
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)