【 】 POMOC Instalacja Windows Server 2012 w ThinkPad T430s
#1

Cześć,   Mam wymogu, należy zainstalować system Windows Server 2012 R2 na konfiguracji mATX woekstation i aThinkPad T430s.   Najbardziej motywacji, aby to zrobić jest protablity ponieważ mam do wykonania, a następnie w nich siedzibie klienta, aby ProForm dowód koncepcji.   Ale jak inderstand Lenovo nie posiada Windows Server 2012 R2 sterowniki dla niektórych swoich sterowników, np; drukarka skaner palca (ważne, ponieważ jest to część POC, sterowniki bezprzewodowe (nawet mam zainstalować WireLAN) sterowniki fabularnych i Bluetooth, że oficjalna strona internetowa nie obsługuje.   Na pulpicie mATX, rozumiem też stronę internetową ASUS nie posiada Windows Server 2012 sterowniki R2 dla swojej stacji roboczej mobo, nawet najgorsze, jak żadne sterowniki dla sporo rzeczy, Ethernet, Bluetooth (wymagają dla PKOl z laptopem), USB 3, etc którego oficjalnym strona internetowa nie obsługuje.   Pulpit mATX jest DIY z Xeon CPU x99 mobo 32GB RAM i PCI-E 256GB SSD.   Mam kilka egzemplarzy prawnej Windows Server 2012 r2 licencji przyniósł początkowo na serwerach Dell, ale nie mogę za każdym razem chcą POC, przeciągnąć je do klienta przez siebie miejscu.   Tak, to nie jest to musi zrobić, ale to ne naprawdę dobry, czy mogę to zrobić.   Wszelkie pomysły lub doradzić? Dziękuję Ci.   Pozdrawiam, Calvin HardwareZone Forum App
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)