Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows "
#1

Cześć ludzie! Przepraszam, czy to jest w złym wątku, bo nie jestem pewien gdzie powinienem pisać tego. Proszę przenieść ten wątek, jeśli jest w złym miejscu!   Używam Dell Inspiron 580 pulpit Windows 7 (ponad 5 lat) i jest to opowieść o tym, co się z nim stało.   W ciągu ostatnich dwóch miesięcy lub więcej, komputer zostanie przypadkowo zamknąć i zacząć dając mi 6 sygnałów dźwiękowych. Widocznie błahy z kartą graficzną (czasami popychając go, czasami ponownym zainstalowaniu go) spełnia swoje zadanie aż do dzisiaj.   Próbowałem ponownej instalacji karty graficznej i to dało mi 4 sygnały zamiast. I poprawne zamocowanie moje karty RAM i moją kartę graficzną i nagle okazuje on - i byłem zadowolony. Aż nagle wyłącza się na "Uruchamianie systemu Windows".   Więc starałem się używać Start Up naprawę który ładuje zakończyć i doprowadzić mnie do pustego czarnego ekranu i ostatecznie wyłącza się po minucie albo tak. Tryb awaryjny działa chociaż. Próbowałem przywracania do wcześniejszej konfiguracji za pomocą F8, próbowałem błahy z F2 i F12. Próbowałem odinstalowywania moje wideo / sterownik karty graficznej. Nie jestem pewien, co jeszcze spróbować więcej.   Jestem trochę noob komputerowego więc będę naprawdę wdzięczny jeśli niektóre dusze mili tam może mi pomóc z moim problemem. Z góry dziękuję!
Reply


Messages In This Thread
Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by sweetmsava - 17 Feb 2017, 10:10 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by mainy4 - 17 Feb 2017, 10:11 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by bekalaba - 17 Feb 2017, 10:13 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by xodnum - 17 Feb 2017, 10:14 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by christilton88 - 17 Feb 2017, 10:15 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by jmcadam14 - 17 Feb 2017, 10:17 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by spikeball17 - 17 Feb 2017, 10:18 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by holzworth - 17 Feb 2017, 10:19 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by saygoodbye5555 - 17 Feb 2017, 10:20 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by tkrol94 - 17 Feb 2017, 10:21 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by hrdduke - 17 Feb 2017, 10:23 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by prac.anad.pozycja - 17 Feb 2017, 10:24 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by angelsdarklight - 17 Feb 2017, 10:25 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by holzworth - 17 Feb 2017, 10:26 PM
RE: Wsparcie! Pulpit wyłącza się po ekranie "Uruchamianie systemu Windows " - by tjrehak - 17 Feb 2017, 10:26 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)