Fractal Design R5 z i7 6700k / GTX1080 ?
#1

Poprosiłem abt obudowę dla mojej pierwszej kompilacji w moim poprzednim poście i wiele zalecane Fractal Design R5, dziękuję wszystkim za swoimi myślami! Potem przeczytałem sporo opinii abt R5, bardzo podobnie jak jego design, jakość wykonania oraz hałasem. Potem wszedł do tego przeglądu przez TechReport.     czy sprawdza Corsair 600C obudowę z i7 6700k / 980ti / Cooler Master MasterAir Maker 8, myślę, że porównywalne do mojego kompilacji z i7 6700k / 1080 / Cooler Master Hyper D92. rejestruje temperaturę procesora 85 przy pełnym obciążeniu. (Mam nadzieję, że prawidłowo wstawić link do zdjęcia ...)       corsair 600c powinny mieć porównywalną wydajność chłodniczą do R5, jeśli nie lepsze.   To prowadzi mnie do myśli, czy R5 może utrzymać temperaturę poniżej 90, gdy CPU OC, z dwoma wentylatorami włączone i wolne wentylatora fr lazada sprzedawca.   Każdy myśli na ten temat? jeśli nie to muszę wybrać sprawę z lepszą wydajność chłodzenia i puścić cichej projektu?   Tak, można zainstalować wody chłodzącej dla GPU, ale myślę instalacji chłodzenia wodą i otwórz panel górny z R5 sprawia jej poziom hałasu podobny do innych spraw ... nie?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)