Przepustowość sieci Internet & Clinic
#7

Ostateczny werdykt Instalator ten router się w ostatnią niedzielę, bo wtedy nie wystąpią zaniki sygnału lub niestabilne. Działa ostygnięcia, tylko niewielki ciepło na powierzchni, gdy położę rękę na górnej części urządzenia. Miłość strona konfiguracji, światło niebieskie i białe motyw sprawia, że łatwo się na moich oczach. Układ strony są czyste i schludne, łatwe do zrozumienia i znalezienia drogi moje okolice. Uwięzi aplikacja jest dla prostych ustawień. Dobrym mieć funkcję, jest przydatna, gdy u trzeba wyłączyć wifi, zmiana SSID, hasło itp, zamiast zasilania mój komputer, aby uzyskać dostęp do tych ustawień. Siła sygnału jest raczej podobna do mojego Dlink 890L i nieco lepsze niż Asus N66. Jako router została właśnie wydana w wersji firmware jeszcze w 1.0.0, że istnieje jeszcze wiele możliwości. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz PROS 1. Łatwa konfiguracja, zajęło mi max 10min. 2. MU-MIMO (Multi-Multi Użytkownicy w multi out). 3. Beamforming. 4. Dwa porty USB3.0. 5. Stosunkowo wąskie i małe. 6. odłączane anteny. CONS * Poważnie, nadal nie mogę znaleźć nic do zarzucenia, jak na razie. Zaktualizuje się ponownie, jeśli istnieje jakikolwiek po dalszej zabawy z nim.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)