Dual boot: Install 32bit XP jako 2 OS, nad W10 64bit
#1

Hi guys, mam niewielki problem próbuje podwójnego rozruchu systemu Windows XP, jak mój 2 OS.   Po pierwsze Kim specyfikacje są takie jak podano na >>>>   Po drugie, jest to mój pierwszy raz robi to tak, wybacz żadnych niewłaściwych żargon.   To, co zrobiłem do tej pory.   1. Utwórz partycję 15GB na moim HDD   2. Instalacja XP na partycji poprzez startowego DVD. Instalacja poszło dobrze aż do pierwszego restartu.   3. Na pierwszym restarcie mam błąd rozruchu mówiąc niewłaściwe urządzenie rozruchowe. Było to spowodowane niewłaściwym rozruchowym MBR.   4. Więc włożeniu płyty CD do odzyskiwania w10, prowadził auto diagnostykę i W10 szybko pomógł przywrócić prawidłowe bootloadera   5. Zweryfikowany XP zainstalowany na partycji. Zainstalowane EasyBCD na w10 i stworzył nową sekwencję startową dla XP   6. Na kolejnym uruchomieniu, w10 wszedł do menu startowego i mogłem wybrać albo w10 lub XP. w10 pracował idealnie   7. Jednak podczas uruchamiania XP, mogę wejść do zgody strony EULA, wtedy XP nadal zakończyć instalację. XP próbował kontynuować montaż końcowy będzie niebieskiego ekranu z błędem 07E     Abit więcej o mojej konfiguracji. Mój dysk jest zainstalowany na kontrolerze Marvell SATA, działa w AHCI. Przeprowadziłem początkowa instalacja XP w trybie AHCI.   Czego zrobili do tej pory.   1. Włącz moje SATA Intel ID
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)