Potrzebujesz opinię na temat ewentualnej budowy !
#1

Cześć ludzie, newbie tutaj, patrząc na budowę pierwszego komputera, ponieważ moja gotowych HP komputerowy 5 lat jest już na ostatnich dni   Początkowo myślał o uzyskanie jednego z Aftershock biurkowych, ale potem znajomego mówią zbudować sobie lepiej.   Więc zostały rozglądać, dostając jakieś rady dla przyjaciół, którzy wiedzą coś o budynku i zostały patrząc na następujące części:     Procesor: Intel Core i5-7600 3.5GHz Quad-Core Processor   MOBO: Gigabyte GA-H270-Gaming 3 Płyta ATX LGA1151   GPU: Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB 3GB Karta graficzna do gier G1   RAM: Kingston ValueRAM 16GB (2 x 8 GB) pamięci DDR4-2133   SSD Samsung 850 250GB M.2-2280 EVO Solid State Drive   HDD: Toshiba 2TB 3,5 "7200RPM Wewnętrzny dysk twardy   PSU: EVGA Supernova G2 650W 80+ Gold Certified pełni modularne złącze zasilania ATX   Obudowa: Fractal Design Define S w / Okno ATX Midi Tower Case   Nie sądzę, żeby brakowało mi nic dobrze? cooler CPU Słyszałem, że można po prostu użyć jednej akcji, które pochodzą z mobo jeśli nie OC-ing.   Używam głównie do gier, do gier takich jak Overwatch, Dota 2, World of Warcraft, Diablo itp No i mój monitor 1080p jeden.   Wszelkie porady będą bardzo mile widziane, dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)