Nie można połączyć PS4 kontroler do komputera (win 10)
#5

LiLAsN napisał: Używam mojego kontrolera PS4 jako kontroler do gier, a także Media Remote Wszystko dzięki DS4windows. Krok 1) Podczas 1-cia połączyć, sterownik LED PS4 będą białe. Jeśli nie ma światła, może trzeba przejść do Menedżera urządzeń i odinstaluj sterownik Gamepad dla PS4. Krok 2) W dniu DS4windows, przejdź do Ustawienia -> Przejdź całą drogę w prawo -> Konfiguracja Kontroler / Sterownik -> Install DS4 Driver -> Zakończ. Niektóre gry mogą rozpoznać go jako kontroler PS4, tak aby całkowicie Xbox, zaznacz "Ukryj DS4 Controller" w zakładce Ustawienia. Następnie po tym wszystkim, a następnie podłączyć PS4 kontrolera do komputera. Krok 3) Jeśli nadal nie działa, ponownie w Ustawienia, przewiń w prawo i wybierz "Odinstaluj VBUS Driver 'kliknij' Uninstall ' Następnie powtórz pierwszy poprzednie procesy w kroku 2 ponownie. Jeśli szukasz Native wsparcia parowa jest obecnie wspiera go w jego Beta Client. Gdy wszystko jest w porządku, to przyjdzie Steam i będziesz w stanie używać kontrolera PS4 bez kierowców 3rd Party / oprogramowanie jak DS4windows Kiedy po raz pierwszy podłączony. mój sterownik mignie raz z pomarańczowym światłem to nie więcej światła. Nie jestem pewien, co jest kierowca Gamepad dla mojego PS4 jak mogę sprawdzić menedżera urządzeń kiedy podłączony i wtyczkę, nie ma żadnej różnicy. jak mój komputer nie zrobił wykrywa mojego kontrolera.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)