Jak używać 2 routera pod samym Broadband?
#6

Ok. Zasadniczo mam 2 routery. Jeden w salonie, jeden w moim pokoju. Obecnie używam routera w moim salonie podłączyć do telewizora Mio. Używam bezprzewodowej na moim platformy do gier, który jest umieszczony w moim pokoju. Jak bezprzewodowe połączenie isnt bardzo stabilny. I zazwyczaj pozostają czasami, kiedy gospodarzem serwer LAN dla przyjaciół. Rozumiem, że najprostszym rozwiązaniem jest mieć router w moim pokoju do pracy i PowerPlug do hali telewizora Mio. Jednak jak dzielę tego samego szerokopasmowe z moim rodzeństwem. Ona skarży połączenie jest straszny z routera pracującego z mojego pokoju (bleh ona nalega router musi pracować w hali) Więc jestem trochę zastanawiać, czy to możliwe, że zarówno router do pracy w tym samym związku? Więc tutaj są odpowiedzi na krazyman 1) Jeden podłączony w moim pokoju dziennym, drugi w sypialni 2) Oba routery są Aztech DSL1015EW (router S) Singtel 3) Używam Singtel 10Mbps kablowych lub 15mbps (I cant RMB) 4) Wybacz mi. Ale ja dun naprawdę wiedzą, co modem. Zawsze myślałem modem jest routerem Dziękuję Ci
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)