Komputer nie chce się uruchomić POST , nie miga lampka HDD
#1

Cześć chłopaki,   Jest to kontynuacja czy ewolucja od mojego poprzedniego wątku.     System Windows 10 BSOD   Więc kupiłem nową wartość RAM , 8GB 1600MHz kluczową DDR3 . Wstawić , moc go , nic nie stało. Wyłącz i włącz , udało się zaczęło w końcu. Więc ja wyłączyłam myślenie naprawić wszystko jest , będzie naprawić kopię zapasową wszystkiego , GPU , monitora itp   Więc ku memu przerażeniu , włącz go ponownie , monitor nie będzie on w ogóle , HDD lampka nie zapala się po kilku miga . Wszystkie wentylatory kręcą , dioda zasilania.   I naprawdę nie wiem, co ten problem. Prosimy o poinformowanie mnie, jeśli potrafisz .. Dzięki !
Reply


Messages In This Thread
Komputer nie chce się uruchomić POST , nie miga lampka HDD - by prac.anad.pozycja - 20 Feb 2017, 06:05 AM
RE: Komputer nie chce się uruchomić POST , nie miga lampka HDD - by rajivarora10 - 20 Feb 2017, 06:06 AM
RE: Komputer nie chce się uruchomić POST , nie miga lampka HDD - by oussa.samadi - 20 Feb 2017, 06:07 AM
RE: Komputer nie chce się uruchomić POST , nie miga lampka HDD - by fallow - 20 Feb 2017, 06:08 AM
RE: Komputer nie chce się uruchomić POST , nie miga lampka HDD - by mistyijensen - 20 Feb 2017, 06:10 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)