Pomoc z Sieci w domu
#1

Moje nowe mieszkanie ma trzy pokoje i każdy ma płytę ściany keystone RJ45 (zakładam istnieje ethernet kable podłączone w ścianie).        Jest patch panel w salonie i chcę wszystkie moje pokoje mają być połączone za pośrednictwem sieci Ethernet.        Widzę kable ethernet na patch panelu oznaczonego zgodnie z pomieszczeń. Jednak tylko parę przewodów z każdej pary kabli (niebieski) jest połączony z panelem (wygląda jak panel centrali telefonicznej), który nie jestem pewien, co robi. Powiedziano mi, że to jest po telefon.   Nie mogę pisać URL z powodu niewystarczającej liczby pocztowym. Daj mi znać, jeśli trzeba spojrzeć na fotki panelu   Proszę mi pomóc z następującymi pytaniami     1) Dlaczego każdy pokój połączony w ten sposób? Znaczy deweloper położył kable już, dlaczego nie wystarczy podłączyć każdy przewód do gniazda keystone. Jestem pewien, że gniazdo keystone nie kosztuje dużo, a ja wątpię ktoś będzie potrzebował 4 różne linie telefoniczne w domu.        2) powiedziano mi, po prostu odciąć tę parę podłączonych przewodów (niebiesko-biało-niebieski) i podłączyć 4 skręcone pary do nowego keystone jack, tak jak normalne Ethernet. Czy mogę to zrobić? Czy to narusza electricial połączenia w moim urządzeniu?        Dzięki za dzielenie
Reply


Messages In This Thread
Pomoc z Sieci w domu - by abbymo7 - 20 Feb 2017, 07:08 AM
RE: Pomoc z Sieci w domu - by esjaji - 20 Feb 2017, 07:11 AM
RE: Pomoc z Sieci w domu - by silvia.capuzzo - 20 Feb 2017, 07:12 AM
RE: Pomoc z Sieci w domu - by vykgwfmj - 20 Feb 2017, 07:13 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)