Potrzebujesz pomocy z ustawieniem sieci domowej od podstaw
#5

PentiumPC napisał: uruchomić punkt do każdego pokoju, jeśli to możliwe. najlepiej będzie najlepiej, jeśli uruchomić wszystko od 1 punktu w star-topologii, ale to nie zawsze jest możliwe. Obecnie nie jestem na Fibernet na SH 100 Mbps. Wziąłem sieci kablowej SH ponieważ odsprzedaży mieszkania jest przekazywana do domu i muszę przyzwoitego połączenia do pracy. Zapisanie się na M1 FiberNet 1Gbps od teraz okablowanie jest wykonywana. Mam modem kablowy w głównej hali telewizora, należy podłączyć do AirPort Extreme w sali bocznej, dwa połączenia z powrotem do obszaru PS4 i inteligentne TV, 1 podłączenie do przełącznika gigabitowego portu 8 w moim gabinecie, TV z mojego gabinetu mam połączenia z pokoju mojego syna, mistrza sypialni i mój PC i Mac podłączony bezpośrednio do przełącznika. mają również Express Airport do przedłużenia sygnału WiFi. dzięki. pomóż mi zrozumieć: 1. masz na myśli swoją PS4 i Smart TV jest podłączony do modemu kablowego vis kablowej? 2. Czy mogę wiedzieć, co jest przełącznik gigabitowy port 8? co to robi? będzie to więcej sensu dla mnie, aby umieścić CAT6 w każdym pokoju?
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)