SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół
#8

niceNtAll napisał: Sorry chłopaki na brak informacji. Jestem na ADSL. Będzie zmiana na włókna kiedyś przenieść dom. Ale nadal mają 6 miesięcy przed przejściem więc mam nadzieję, że może trzymać się z SingTel i ADSL. Wzywali Singtel i bardzo razem doradza te niepotrzebne rzeczy jak odłączyć zasilanie i tak dalej. Więc teraz SingTel jest jedzenie mi ten biedny tyłek? Umowa kończy się Internet dół również nie chcą CHUP ??? Teraz nawet mój dom usługa głosowa będzie w dół, jak i kiedy SingTel podoba. Technik przyszedł Liao, że wszystko jest w porządku. Nawet CHANE mikrofiltr. Więc teraz trzeba wezwać technika pobyt na noc i obserwować status Internet? Naprawdę cholernie wściekły, jak nic nie można zrobić sia. Głównie problem polega na instalacji kabli miedzianych na zewnątrz domu, czy to się starzeje połączenia szerokopasmowego ADSL będzie dalej rozłączeniem choć linia analogowa nadal działa dobrze. Jestem na ADSL też, używając Aztech 7000 modemu. Doświadczony sporo rozłączenia to kilka dni, nie wiem, czy to problem okablowania kabel miedziany (właśnie miała nowego okablowania się kilka miesięcy temu) i to SingTel problemem backend, ale wątpię, najprawdopodobniej jest to problem kabla okablowania ..
Reply


Messages In This Thread
SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by faseelapt - 01 Dec 2016, 08:01 AM
RE: SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by aharrison0223 - 01 Dec 2016, 08:02 AM
RE: SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by jdplay - 01 Dec 2016, 08:03 AM
RE: SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by andrea.sui2008 - 01 Dec 2016, 08:04 AM
RE: SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by khyati070297 - 01 Dec 2016, 08:04 AM
RE: SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by cayleena - 01 Dec 2016, 08:05 AM
RE: SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by elliotthighland - 01 Dec 2016, 08:06 AM
RE: SingTel czarny Aztech Modem zawsze dół - by aharrison0223 - 01 Dec 2016, 08:07 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)